tarih saat derece gün gösteren devre sorunu

Yaziklar olsun yaptiklari ayip. Çinden adam 5 liralik urun gonderiyor kargo parasi bile almiyor ustune arizali cikarsa parani bile iade ediyor bizimkilerin yaptigina bak. Çinli kadar olamiyoruz musluman olan boylemi yapar.Onlar bu sekilde yaparak sadece seni degil beni de kaybettiler belki bu iletiyi okuyacak olan birilerini de...
Lcd yi sokmekten baska care gorunmuyor simdilik.

birde adamlar bahane bulacak ya yok voltajı fazla mı verdin ters mi bağladın diye soruyorlar benim kaç senedir yaptığım bir devre bilmiyorum sanki nasıl bağlanacağını beni çaylak zanneti bunlar herhalde ama ne olursa olsun yaptıkları doğru değil kimse kasıtlı olarak alıp LCD paneli bozmaz ( işi bilmiyorsa tabi ) bilmiyorum diyecek söz bulamadım ...

aynen usta çinden 5 tl ye alıp burda 15 TL ye satıyorlar kargo parasından geçtim insan müştersiini kaybetmemek için bile bunu yapmaz şikayetvar.com aşikayet edeyim mi acaba ???

Et tabi yaptiklari yanina kar kalmasin cümle alem bilsin ki bu sekilde davranmasinlar. Bu kadar basit bir problem icin musteri kaybetmeye deger mi?

tmm anladım usta şikayet edecem dediğin gibi çok basit bir problem için asabım bozuldu ya çok canım sıkıldı usta .. :(

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri