syntec cnc nereden baslamalı

suha37

Üye
arkadaslar fabrıkamıza kurulan 3 adet (x-y-z )syntec marka cnc var
bunların nasıl programlandıgını ve çalışma mantıgı hakkında bilgi ve dökümana ihtiyacım var

elektrık panomaatık ve hıdrolık konusunda mantıgını bılıyorum yalnızca programlama programı ve mantıgını ögrenmek ıstıyorum
pıyasada satılan kıtap cd gıbı dokumanlarda isim olarak acıklanabılınır.
temın ederım
yardımcı olacak arkadaslara sımdıden tesekkur ederım

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
syntec hakkında ıstedıgın bılgı nedır.. plc ye mı mudahale etmek ıstıyorsun ..

temel mantıgı nasıl program yuklenecegı yukleme teknıgı
3 adet makınada geldı cınden kurulmadı temelını anlamak ıstıyorum

slm ray fıngc32 syntec mantıken kullanma seklı cok kolay 3eksen olmasına rahmen cok basıt kullanım acılımı war mantıken kendı basına dusundugun zaman cozbe olasılıgı cok ustun sevıyelerde teknık resım koyulmus program yapılann yerde sadece parcanın cap gırılıyo o kendısı programı yapıyo!!

Son düzenleme:
o tezgahı kullanıcak operotorun dıkkatlı olması gerıkıyo fanuc oıtc gıbı sıstem gırısı yok bılgısayar gıbı hard dısk kurulumu yapılmıs ,3gun ıcerısınde mantık kavramında goruslerım bu yonde basıt yanı :))

ben murat kasikcioglu syntec cnc controller türkiye yetkili satıcı ve servisiyim bana tezgah seri vb. bilgileri yollarsan her türlü yardımcı olabilirim

egıtımını aldık bu ıs tamam
tesekkurler

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri