Swich Mode Power Supply

togidor

Üye
Herkese Selamlar;
Sıkıntım şudur ; 6A bir swichmode güç kaynağım var ,sistemi start ettiğimde yüklerin hepsi 3A civarı bir akım çekiyor ,yalnız sanıyorum çok sayıda yük aynı anda enerjilendiğinden olacak ki güç kaynağı çok kısa bir süre enerjisini kesiyor ve kontaktörler bir an kararsızlık yaşayıp sonra çekiyor.Bunun sebebi ne olabilir ve nasıl giderebilirim.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
GERİ BESLEME ENTEGRESİNİ KONTROL EDİN...

Herkese Selamlar;
Sıkıntım şudur ; 6A bir swichmode güç kaynağım var ,sistemi start ettiğimde yüklerin hepsi 3A civarı bir akım çekiyor ,yalnız sanıyorum çok sayıda yük aynı anda enerjilendiğinden olacak ki güç kaynağı çok kısa bir süre enerjisini kesiyor ve kontaktörler bir an kararsızlık yaşayıp sonra çekiyor.Bunun sebebi ne olabilir ve nasıl giderebilirim.

Geri besleme devresinin yüke karşı olan cevap hızıyla (Dinamik Regülasyon) ilgili bir sorununuz var diye düşünüyorum. Devre sizin dizaynınız ise bizimle paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışabilirim.

Phoenix Contact Quint serisi guc kaynaklari vasitasiyla yukler devreye girdiginde Power Boost sayesinde cikis geriliminizde bir cokme olmaz ve sorunsuz bir sekilde yuklerinizi besleyebilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,182
Kullanıcılar
449,952
Son üye
alihan özkan

Yeni konular

Geri