Sunny Led Tv gölgelenme sorunu elektronikçiler yardım

Promet

Üye
Merhaba, Sunny SN032LD18VG75B-V2FSM bu modelde bir led tv im var fakat sanki 3d açık yada gölgelenme yapıyormuş gibi görüntü veriyor kanal geçişlerinde siyah ekrana geçtiğinde eski kanala ait görüntüler kalıyor ve gecikmeli gidiyor. Tv nin için açıp değiştirebildiğim kondansatörleri değiştirdim ama tam olarak arızası nerededir anlayamadım. Acaba anakart mı yoksa besleme mi. Konuyla ilgili olarak yardımcı olabilecek herkesten yorumlarını bekliyorum. Teşekkürler...

Hdmi girisinden. Normalde cikarilabilen f hd uydu alicisi vardi ama onu tumden çıkardım

O zaman uydu alıcısında ya da koaksiyel kabloda ya da uydu anteninde bir sorun vardır.

Yayin kaynagiyla ilgili sikinti yok pc baglasamda ayni

Merhaba, Sunny SN032LD18VG75B-V2FSM bu modelde bir led tv im var fakat sanki 3d açık yada gölgelenme yapıyormuş gibi görüntü veriyor kanal geçişlerinde siyah ekrana geçtiğinde eski kanala ait görüntüler kalıyor ve gecikmeli gidiyor. Tv nin için açıp değiştirebildiğim kondansatörleri değiştirdim ama tam olarak arızası nerededir anlayamadım. Acaba anakart mı yoksa besleme mi. Konuyla ilgili olarak yardımcı olabilecek herkesten yorumlarını bekliyorum. Teşekkürler...

banding sorunu .

Cozumu nedir peki? Az yapsa sikinti yokta cok olunca problem

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri