subwoofere Led bağLama

plakete baskı yapacaksan ayna görüntüsünü çıktı alıp basacaksın bu üstten görünümü.. kolay gelsin

yok ben delikli plakete yapacam öyle acemi işi bişey

ben bu devreyi taptım ama hiçbi etki yapmadı yani pc den gelen ses kablosunu devreye bağladım 12 voltu verdim çıkışada şerit led i bağladım ama çalışmadı nasıl bi hata yapmış olabilirim (dirençlerde yön farkı varmıdır ? tarnsistör baktığımızda yazılı kısım bizemi bakacak ? pot 20 k bunun bi etkisi olurmu ?

pc nin ses çıkışına bağlayacaksanız 50 yada 100 k lık pot kullanın dedim size, pot kazancı ayarlıyor pc den gelen sesle ledleri yakmak için baya kazanç elde etmemiz lazım onu için yüksek omajlı pot kullanın yoksa pot yerine direnç bağlayın bakalım çalışıyormu.. dirençlerin yönü yoktur.. transistörün yönü ise, taralı kısım transistörün arka kısmı olduğunu gösteriyor ... kolay gelsin

siz bu devreyi şerit led e göre yapsanız stabil ve sesi çok açmadanda çalışacak şekilde ben sizin vereceğiniz hesaba masrafınızı yatırsam bana kargo ile gönderseniz bana baya dert oldu bu konu illada çalışacak pc ye ve masaya ledleri döşedim ama kaç aydır boş boş bakıyorum :(

çok makbule geçer ücret ve banka hesabı bilgilerinizi özel mesaj olarak yollarsanız sevinirim

arkadaşlar bende bilgisayarımdaki 5+1 subwofer kısmına led bağladım arkadaşın tam istedeği gibi subwoferin +dan kablo cıkarttım ledlerin + na bağladım öteki ses kanalından - eksi aldım ledin eksine bağladım 5+1 acıyorum ses yokken ledler yanınorum sarkı acıyorum ama sadece bass vurdumu ledler yanaıyo saygılar

arkadaşlar bende bilgisayarımdaki 5+1 subwofer kısmına led bağladım arkadaşın tam istedeği gibi subwoferin +dan kablo cıkarttım ledlerin + na bağladım öteki ses kanalından - eksi aldım ledin eksine bağladım 5+1 acıyorum ses yokken ledler yanınorum sarkı acıyorum ama sadece bass vurdumu ledler yanaıyo saygılar

o şekilde yapman subwoferinin ömrünün azalacağı anlamına gelir ki etrafımda bayabi örnekleri var pek tavsiye etmiyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,346
Kullanıcılar
450,188
Son üye
adryx

Yeni konular

Geri