Stk050 (50w) amplİfİkatÖr

sayko

Üye
öncelikle tüm kontrolkalemi üyelerine iyi günler diliyorum...

bu bir yıllık ödev. proteus isis de çizip ares de baskı devresini çıkartmam gerekiyor yanlız;

STK 050, hoparlör,2..4A sigorta elemanlarını isis de bulamadım bu konu hakkında bi bilgisi olan varsa en kısa zamanda yardımlarını bekliyorum. Teşekkür ediyorum

proteus isis'te sigorta (fuse) mevcut arkadaşım eğer görmiyorsan isis kütüphaneni güncelle
orda yaza 2...4A senin 2A den 4A kadar sigorta kullana bileceğini söyliyo onuha hatırlatayım

fuse diye arartırırsan bulucaksın :)
bir kaç tane model var hangisni istiyorsan kullan
sigorta amperi ne olursa olsun değişik bir model kullanmıyorsan aynı tip kalıp kullanılıyo

kolay gelsin.....

peki şu stk050 hakkında bişiler biliyormusunuz

interneten arayıp kütüphane bulabilirsin bulamassan da kendin yap stk050 nin datasheetsine bak bacak araları ne kadarmış ona göre protuesta yaparsın sana pcb için lazım sonucta otomatik çizeceğine kendin çizmiş olursun ;)

arkadaşlar bana bu stk 050 entegresine uygun bi entegre çizebilirmisiniz yada bulabilirmisiniz ben ne çizmeyi biliyorum vede internetdede bulamadım :S [isis ve ares için] yıllık ödev bu sade isis de çizim ares de baskı devresini çıkartıp hocaya vericem lütfen en kısa zamanda yardım ederseniz çok mutlu olurum...

ya arkadaşlar bu stk050 nin fiyatı ne kadar bilen var mı

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri