Step 7 MicroWIN V4.0 60 Günlük Kullanım Süresini Kaldırma.

silay_91

Üye
Arkadaşlar ben Step 7 MicroWIN V4.0 kullanıyorum ama 60 günlük kullanma süresi var sizlerinde yardımıyla şu programı süresiz kullanabilir miyim?

Yardımcı olacak arkadaşlardan programı nasıl kuracağımızın açıklamasınıda yaparlarsa çok sevinirim (benim gibi nasıl kurulacağı hakkında tedirgin olan arkadaşlar içinde sizin yapacağınız açıklamalar bizlere yol gösterir).

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
kullanmış olduğunuz demo program lisanslı bir ürün almanız gerekiyor

kullandıgım program demo değil diye biliyorum siemens in kendı sıtesınde ındırdım yardımcı olursanız sevınırım

siemensin kendi sitesinden indirdiysen demodur.başka sitelerde araştırma yap

dostum güzelce arama yap "demo olmayan" versiyonunu çok rahat bulursun. google a gir arat.
bu siemensciler zenginliklerine zenginlik katmak için sattıkları plc nini yazılımından da para kazanmak için bu gibi forum sayfalarında "demo olmayan" sürümünün dağıtılmaması için ummalı bir gayret içerisindeler... tiksinti verici bir durum ama napalım .. bir gün Türklerde yapacaklar bu plc yi elbet. o zamanda millete o programlarını bedavadan vermek için ummalı bir çalışmaya girişecekler. O zaman görecez onların o nazik k.... larını..

o bakımdan burada net cevablar bulman zor..

türkiye yapana kadar iş işten geçecek ne yazık ki :D plc daha gelısmısı cıkacak ve bu sefer turkıye ekı versıyon plc daha yenı yapmıs olacak xD cok kotu bır durum

cvp ıcın cok tsk ederım ogretmenım yarın plc setup unu verecekmıs yanı anlayacagınız gerek kalmadıı herkeze cok tsk. ler

türkiye yapana kadar iş işten geçecek ne yazık ki :D plc daha gelısmısı cıkacak ve bu sefer turkıye ekı versıyon plc daha yenı yapmıs olacak xD cok kotu bır durum

cvp ıcın cok tsk ederım ogretmenım yarın plc setup unu verecekmıs yanı anlayacagınız gerek kalmadıı herkeze cok tsk. ler

Ben sana bir yol önereyim. Yasal olarakta sorun olmaz diye düşünüyorum
Sanal bilgisayar nedir biliyormusun?
Bilmiyorsan anlatayım;
Sanal bilgisayar programını bilgisayarını kurduğunda bilgisayar içinde sanal bir bilgisayar yaratmış oluyorsun. Tam uyum modunda sanla bilgisayarın birebir ekranına yerleşiyor. Sonra sanal bilgisayarına aynı gerçek bilgisayarına kurduğun gibi işletim sistemi kurabiliyorsun. Sonra gerçek bilgisayarına hiç zarar vermeden sanal bilgisayar üzerinde istediğin programları kurup deneyebilirsin.

Sana önerim
-Virtual box isimli sanal bilgisayar yazılımını indirip kur(Ücretsiz hemde Türkçe)
-60 gün sınırlı kullanımlı olan programı kur ve 60 gün kullan.
-60 gün sonunda sanal bilgisayarına format at işletim sistemini tekrar kur
-Programı tekrar kur Artık 60 gün daha kullanabilirsin.
-Formatta zaman kaybetmek istemiyorum dersen
-Acronis true image diye bir program var onunla sistemin imajını alıp 5 dakikada işletim sistemini ve kurduğun programı geri yükleyebiliyorsun
-Acronis true image kullanımını internette arattırıp bulabilirsin.

:D sanal pc ile ugrasamam yol gosterısın ıcın tsk ama bana uygun deıl demo olmayan siemens step 7 microwin 4.0 kullanım suresı fln olmayan bı lınk weya bır setup koyabılırmısınız.

arkdslar lınk werecek kımse yok muu nlr yardımcı olun bana

Sayın arkadaşım, forumdaki arkadaşlar bir şeyler anlatmış.. Diyorlar ki bu forumda
Crack veya kaçak programlar dağılamaz diyorlar ve sana da diyolarki Google 'dan (Bu linkten bulabilirsin:) ) "Ara" boşluğuna istediğini yazmanı ve başka sitelerde bulabileceğini yazıyorlar.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,836
Son üye
oguzhankonak

Yeni konular

Geri