son atılan mesajlar

cs-tech

Üye
sayın yönetici arkadaşlar

forum düzüenlemeden önce yani arayüzü değişmeden önce sayfanınen alt kısmında son atılan mesajların listesi vardı
sayfayuı açtığımız zaman hemen atılan son mesajları konuları görebiliyorduk
şimdi de o şekilde olmasını ister
gereken müdehaeleyi yapmanızı isterim
iyi çalışmalar

sn.cs-tech
şimdi de aynı özellik mevcut farkı ise son acılan konular görükmekte.

siz hem son acılan konuları hem son mesaj yazılan konuları görmek istiyorsanız sayfanın en üst kısmından çıkış butonun yanında hızlı memu var ordan günün mesajlarını secerseniz son konular ve mesajlar görükecektir.

Ekli dosyalar

• adsız12.JPG
    adsız12.JPG
    20.6 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:
bende benzer bişey isteyeceğim... mümkünatı nedir bilmem. tüm mesajları (hangi başlık altınada olursa olsun) kronolojik olarak yeniden eskiye görebileceğimiz. bir şekilde mümkünmüdür. foruma 10 günde bir de girebiliyorum aylarca girmediğimde olur. olup bitenden mahrum kalmamak lazım...

saygılarımla...

Arkadaşlar, son konu ve mesajlardan ziyade, sadece cevap yazmış olduğum konularla ilgili yeni mesaj olup olmadığını nasıl anlayabilirim. Şahsen ben kendi kimlik bilgilerime girip, mesajlarıma girip tek tek girip kontrol ediyorum. Pratik bir yolu vardır muhakkak,saygılar

yapmış olduğunuz açıklama için teşşekürler

Arkadaşlar, son konu ve mesajlardan ziyade, sadece cevap yazmış olduğum konularla ilgili yeni mesaj olup olmadığını nasıl anlayabilirim. Şahsen ben kendi kimlik bilgilerime girip, mesajlarıma girip tek tek girip kontrol ediyorum. Pratik bir yolu vardır muhakkak,saygılar

Birinci Yol: İstediğiniz konuya tek tek abonelik.

Bulunduğunuz sayfanın en üstündeki Seçenekler menüsüne tıklayın.
AÇılan sekmeden Bu Konuya Abone Ol yazısına tıklayın

Açılan sayfadan abonelik türünü seçin. Abonelik Ekle butonuna tıklayın.

İkinci Yol:Mesaj yazmış olduğunuz her konuya abonelik

Forum sayfasının en üstündeki Profiliniz butonuyla profilinize girin.

Ayarlar&Özellikler'den Seçenekleri Düzenlemenüsüne girin.

Açılan sayfadan Abonelik Ayarları kısmından...

arkadaşlar sitemiz eskisine göre çok daha güzel olmuş ilk başarda zorluk çektik ama şimdi tam olarak alıştık
emeği geçenlerden allah razı olsun

fuar sırasında da bu konu ile ilgili forum sakinlerinden çok öneri aldık, en kısa zamanda gerekli düzenlemeler yapılacaktır.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri