SoMachine 4.3 Tek Link

aynen öyle indirdim. rar dosyasından çıkarıyorum 0 byte. bomboş.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Başka bir link bakıp eklerim. Eğer bulamaz iseniz izmirde size @samstrong yardımcı olmaya çalışırım.
Sch link tıklayıp denermisiniz?

Son düzenleme:
Ben dosyayı indirdim ama lisan işini beceremedim. web dediğim zaman 1. görseldeki hatayı veriyor. mail ile lisans diyince 2. görseldeki hatayı veriyor

53468

53469

onuda çözdüm arkadaşlar bilginize bu videodakileri yaptım. email ile lisansladım bilginize

Son düzenleme:
Elinize sağlık. Plc olarak m241 seçip simulasyonda deneme yapabilirsiniz. webvisu yu incelemenizi tavsiye ederim. Saygılar

Arkadaşlar kolay gelsin Somachine v4.3 kurulumda bazı takıldığım noktalar var imajın içindeki dosyaları
göremiyorum ve bu şekide iken "yeni sürümü yükle" ikonuna tıkladığımda aşağıdaki hatayı alıyorum. Bu arada somachine configuration u yönetici olarak çalıştırıyorum. En kısa sürede yardmınızı bekliyorum ve ya başka bir indirme linki var ise onuda paylaşmanızı rica ederim. İyi çalışmalar dilerim. Saygılarımla

55679
55680

4.3 kurulum sonrası bu boş pencere geliyor neyi yanlış yaptım bulamadım kaldırıp tekrar kuruyorum sonuç aynı

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    433.7 KB · Görüntüleme: 29
4.3 kurulum sonrası bu boş pencere geliyor neyi yanlış yaptım bulamadım kaldırıp tekrar kuruyorum sonuç aynı
indirdiğiniz dosyayı klasöre çıkarıp kurulum yaptıysanız sonuç normal.
indirdiğiniz dosyayı ultraiso, poweriso tarzında sanal disk oluşturma programları ile açarak kurulum yapın.

Lisans için schneider register sayfasına yönlendirilirsiniz. Oraya bir mail adresi ile kaydolun. Bu mail üzerinden lisanslama işlemine devam edilebilir.
Merhabalar somachine 4.1 kurulu pc de , lisans alma işleminde sıkıntı yaşıyorum software register kısmına kayıt oldum fakat şu kısımdan sonrasında takılıyorum

Ekli dosyalar

• somove.png
    somove.png
    26.3 KB · Görüntüleme: 33

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular