Solıdworks elektrik

makina2934

Üye
Arkadaşlar herkese merhaba,

Solidworks Electrical 'ı daha önce duymayanlar, merak edenler ve öğrenmek isteyenler için ve bunun dışında kullanıp da soruları olanlara yardımcı olabilirim.

Genel olarak yaptığı iş : hızlı tek hat çoklu hatlar çizimi , mekanik tasarımlarla elektrik şemalarının üç boyutlu entegrasyonu , otomatik malzeme listesi çıkarma, kablo boyu hesaplama...
güncel ve geniş kitaplığı vardır bunun dışında kitaplığa siz de ilaveler yapabilirsiniz.

Solidworks Electrical 'ı daha önce duymayanlar, merak edenler ve öğrenmek isteyenler için ve bunun dışında kullanıp da soruları olanlara yardımcı olabilirim.

Genel olarak yaptığı iş : hızlı tek hat çoklu hatlar çizimi , mekanik tasarımlarla elektrik şemalarının üç boyutlu entegrasyonu , otomatik malzeme listesi çıkarma, kablo boyu hesaplama...
güncel ve geniş kitaplığı vardır bunun dışında kitaplığa siz de ilaveler yapabilirsiniz.
İndirebilecegim bir link atarmısınız craklı

Solidworks electrical Solidworks ten ayrı olarak mı indirmemiz gerek yoksa solidworks'un içerisinde yayrı bir bölümde var mı?

oktyunver

Üye
iyi günler Solidworks electrical ögrenmek istiyorum elinde döküman yada eğitim link leri olan varsa paylaşa bilirmi şimdiden teşekkür ederim.

bdbko

Üye
Solidworks electrical Solidworks ten ayrı olarak mı indirmemiz gerek yoksa solidworks'un içerisinde yayrı bir bölümde var mı?
merhaba, bildiğim kadarı ile ayrıca indirilemese de, elinizde hali hazırda bulunan kurulum ile bilgisayara yüklenebiliyor.

yani daha önce yalnızca solidworks , solid motion vs kurdunuz diyelim, sonra ise solid electrical paketine de ihtiyaç duydunuz, bu durumda aynı setupı çalıştırıp electrical paketini daha önce kurulum yaptığınız solidworks üzerine kurabilirsiniz.

iyi günler.

cmlsnkl

Üye

Bende solidworks electrical eğitimi istiyorum

cmlsnkl

Üye
Solidworks Electrical tüm macrolarını markaların macrolarını edinme olayı en önemlisi onlar indirildikten sonra iş çözülüyor da şimdi indirileniyor sıkıntı var

kazimkd

Üye
iyi günler. okulda pano tasarım dersinde kullanmak istiyorum ama basit te olsa örnek projeniz var mı acaba.