sokak lambaları led oluyo

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi güzel olur, ekonomi olarak ciddi bi rakam hazinede kalır. Ama altyapıda da bir şeyler yapılması gerekir diye düşünüyorum, Çorlu Cumhuriyet Parkı'nda da Ledli aydınlatmalar kullanıldı 8-9 ay geçti ki işten güçten gezmeye zaman kalmıyor malümunuz, akşam gezerken aydınlatmaların çoğunun ya hiçbirinin yanmadığı ya da aynı grup içindeki ledlerin bir kısmının yanmadığını gördüm :( Hapsinin beslemesi aynı, hepsinin modeli yani kalite aynı, elbette ürteim hataları olacak ama bu sayıda olası imkansız düşünmekteyim. Ee geriye ne kalıyor düşünün ...

dediğin doğru sayın by lent...şu ülkede ne kadar sokak lambası var...iyi malzeme ve işçilik çok önemli..yoksa yapılan hataların bedelini elektrik faturalarına yansıtırlar...;)

İyi güzel olur, ekonomi olarak ciddi bi rakam hazinede kalır. Ama altyapıda da bir şeyler yapılması gerekir diye düşünüyorum, Çorlu Cumhuriyet Parkı'nda da Ledli aydınlatmalar kullanıldı 8-9 ay geçti ki işten güçten gezmeye zaman kalmıyor malümunuz, akşam gezerken aydınlatmaların çoğunun ya hiçbirinin yanmadığı ya da aynı grup içindeki ledlerin bir kısmının yanmadığını gördüm :( Hapsinin beslemesi aynı, hepsinin modeli yani kalite aynı, elbette ürteim hataları olacak ama bu sayıda olası imkansız düşünmekteyim. Ee geriye ne kalıyor düşünün ...

işi bilmeyen yandaşlara iş verirler onlarda en adi kalitede kullanır olan bize size olur

tüm yapılan işler bu şekilde değilmi UYAN EY AHALİ DEVLET ELDEN GİDİYOR diyecem ama kaldımı devletin korunacak yanı ?

Bilgilendirme İçin Teşekkürler...

Eski armatürler ne yapılıyor peki ?

6 milyon armatör ne olacak yawww harbiden...
Eski TV ve monitörleri üçüncü dünya ülkelerine gönderip iptidai çalışma şartlarıyla içindeki bakırları söktürüyorlardı ; bizde ki yoğun esmer vatandaş popülasyonu bu işi halleder hiç sıkıntısız :)

solar sistemli ledlerden mi yapıcaklar acaba yoksa yandaşlar para kazansın diye ek zam veya vergimi ? tasarruf yapıcaklarsa doguda akşamları enseyi soğutmak için balkona takılan klimaları rezistansla ısıtılan ahırları kapatsınlar tabi maçaları yiyorsa !

bu ülkede güzel işler oluyor ve körler bile neyse... niye bu kadar laf sokma çabası anlamadım

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri