simodrive 611 u hatası

orry

Üye
merhaba 13 eksenli bir makinem var ve eksenlerden birisi çalışma anında kendini software limite atıyor. bu makinemi simotion c240 ile yönetiyorum ve bahsettiğim eksen modulo olarak çalışıyor.(33 derece ile 246.5 derece arasında) motorum 1fk7043 7ah71-1gg3-z şimdiye kadar motoru driverı ve power kablosunu değiştirdim. simotion programım da aynı özellikte başka bir makinede sorunsuz çalışıyor. yani programımda bir hata olduğunu zannetmiyorum. ayrıca driver bu hata durumunda bir hata mesajı da vermiyor.
konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler...

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
eğer homing modu varsa ve bu modun yaklaşma yönü tersse bu dediğini yapar.Aslında limite gittiğinde simotion hata olarak onu belirtir.tum hataları acknowledge ediyorsan bunu göremeyebilirsin.

bende az kullanilmis cok iyi durumda simodrive 611 var 20 adet kadar, istersen sana satabilirim

Forum istatistikleri

Konular
128,240
Kullanıcılar
450,049
Son üye
elm3ss

Yeni konular

Geri