SIMATIC WinCC proje

basquiat

Üye
Herkese merhaba iyi forumlar
Simatic Wincc 7.3 kulanıyorum proje back up aldım bilgisayarı formatladım ve tekrardan Wincc kurdum back up aldığım projeyi tekrar yüklediğim zaman bazı vanalara tıkladığım zaman vana pozisyon değerini giremediğimi fark etttim otomatik manual butonlarıda gözükmemektedir . aynı projeyi tekrar çaktığıma eminim hatta vananın pozisyon değerini girebildiğim ve otomatik manuali gözğken projeyi yüklediğim zaman bu bilgisayara gene aynı sorunu yaşamaktayım . Doğru çalışan bilgisayarda bir sorunla karşılaşırsam benim için büyük sıkıntı olucak .Bu konuda deneyimlerinize ihtiyacım var .Şimdiden teşekkür ederim .

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
formattan kaynaklı büyük ihtimal driverların hepsi güncelmi? emin olmak için aygıt yöneticisinede bir bak tek tek sağ tıkla güncelleştir ve microsoft redistributable visual C++ 2012-3-5 vs microsoft.net framework bunların hepsi indirilmişmi kontrol et yeniden başlat yönetici olarak çalıştır veya yeniden kur hallolur, inşAllah (önceden kütüphane felan eklediysen onlarda gitmiş olabilir) aklıma gelen bunlar

Önce
formattan kaynaklı büyük ihtimal driverların hepsi güncelmi? emin olmak için aygıt yöneticisinede bir bak tek tek sağ tıkla güncelleştir ve microsoft redistributable visual C++ 2012-3-5 vs microsoft.net framework bunların hepsi indirilmişmi kontrol et yeniden başlat yönetici olarak çalıştır veya yeniden kur hallolur, inşAllah (önceden kütüphane felan eklediysen onlarda gitmiş olabilir) aklıma gelen bunlar
öncelikle teşekkğr ederim yardımın için , dediklerinin tamamını inceledim kurulu ama nedense hala çalışmıyor , sorunu hala çözemedim

simens teknik ekibi arayıp bilgi alabilirsin.Yardımcı olurlar

Yardımcı olmak isteyen herkese teşekkür ederim . Sorun çözüldü dil seçenekleri ile alakalıymış ingilizceye çevirmemle bütün sorun halloldu

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri