SIEMENS TP270 YÜKLEMEK İÇİN YARDIM

slm arkadaşlar..elimde SIEMENS TP270 serisi bi ekran var ama arızalı..ondan programı alıp yeni TP 270 ekranıma atmak istiyorum...nasıl yaparım..yardımlarınızı bekliorum

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Arızalı panelin CF kartı olması lazım.Varsa eğer kartı yeni panele takıp enerji veriyorsun aynısı oluyor.
Bozuk panele nasıl bağlanıpta projeyi upload edeceksin bende merak ettim şimdi.Hadi bağlandın diyelim panele projeyi yükleyen arkadaş yüklerken upload edilebilmesi için gerekli kutuyu işaretlamişmiydi .Eğer bunun işaretli olduğundan eminsen enerji veripte bir dene bakalım.Sonucu olumlu veye olumsuz buraya yazarmısın.Kolay gelsin.

peki sayın hocam üzerindeki işletim sisteminide alıyor bende yeni ürün tamamen sıfır işletim sistemi yüklüdegil oda cf kartına yükleniyormu yani kısaca arızalı ekranı oldugu gibi yeni ekrana klonlamak istiyor mümkünmü acaba ?

CF kart kullanılan panellerde benim bildiğim kullanılan panel arıza yaptığında arızalı panelin fc kartı çıkarılıyor.Aynı panelin yenisi alınıyor , fc kartta yeni panele takılıyor.Enerji veriyorsun cf kart üzerinden arızalı paneldeki projeyi yeni panele kopyalamış oluyorsun.Hepsi bu, orjinal proje elinde olsa bile pc ile bağlanıp proje yüklemeye gerek yok.Ama fc kartın içindeki projeyi sen pc ye alıp programla(protool vaya wincc ile) açamazsın sadece panel açıp çalıştırıyor.
Umarım yardımcı olmuşumdur.

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri