Siemens tia portal simülasyon hatası

jemerah41

Üye
Arkadaşlar tia portal v14 kurdum plc sim de yüklü ama bir türlü çok basit 1 satır ladder ve hmı ekranda 1 tane buton ile çalıştırma devresi bile yapamadım bir şeyi yalnış yapıyorum ama kaç tane video izlediysemde sorunu çözemedim uzaktan bağlanıp yardım edebilicek arkadaş varmıdır lütfen [email protected]

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
reis bu hatadan nasıl kurtulurum 3 saatimi çaldı kanser olmak üzereyim. simülasyonun orda ki x1 de normalde ıp adresi vs gözükür hiçbişey gözükmüyor tia portal resmen sımulasyonla haberleşmiyor gibi bişey
, işten gelip plc çalışalım diyoruz kader gene ördü ağlarını

Ekli dosyalar

• Screenshot 2022-12-08 225614.png
    Screenshot 2022-12-08 225614.png
    550.3 KB · Görüntüleme: 96
  • Screenshot 2022-12-08 225812.png
    Screenshot 2022-12-08 225812.png
    519 KB · Görüntüleme: 84
Selamlar ..
Bende de aynı hata var . 1 HAFTADIR bir türlü bağlanlamadım. Yalnız bende şöyle bir durum var Tia V17 deneme sürümü iken , PLCSİM V17 crack'li . Bu yüzden hata alıyorumdur muhtemelen . çözüm olarak komple silip full crack'li kullanmayı deneyeceğim . Farklı bir sonuç alırsam yine yoruma gelirim

Set PGPC ayarlarından PLCSim seçip deneyin
1670580495614.png

"PLCSİM.TCPIP.1" dahil hepsini denedim maalesef bir sonuç alamadım .
Tia Portal'ı full crackli indirebileceğim önerdiğiniz bir site/youtube kanalı varmı ? Herşeyi silip tekrar deneyeceğim sanırım

"PLCSİM.TCPIP.1" dahil hepsini denedim maalesef bir sonuç alamadım .
Tia Portal'ı full crackli indirebileceğim önerdiğiniz bir site/youtube kanalı varmı ? Herşeyi silip tekrar deneyeceğim sanırım
DOSTUM BU ADAM SAYESİNDE DÜZELLTTİM ALLAHIMA pc yi kırıcaktım o derece kanser olmuştum sağolsun hintli kardeşim adam kral aq

ben kendimce suan sorunu çözdüm. Plcsim çalışıyor hicbir problem yok . yapılması gereken şu, program yazilmadan önce wizzard da progem icin bir sirfre belirlemek daha sonra programı derlediğinzde sirfe isteniyor şifreyi giridigi zmaan plcsim sorunsuz çalışıyor.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri