Siemens Simoreg K 6RA23

Sayın ustalarım.konveyor hattında 1 adet 4 kw 3000 devir 11.3 amperlik bi cin motorum wardı biraz yüklendim ve motor yandı.motoru degistirdim.yeni aldıgım motor 7 kw 2500 kw ve 19 amper.motorlar 440 volt dc dir.yeni aldıgım motoru bagladıgımda bi yone normal sekilde donuyor fakat obur yone dondurmek istedigimde surucu f12 arızası veriyo bu parametre asırı akım arızasıymıs sorunu bi türlü cozemedim işin garibi arada bi normal sorun vermeden 2 yonede donuyo ama genellijle 1 yonde sorunsuz calısırken diger yonde bu hatayı veriyo resetleyip tekrar bastıgımızda ancak donuyo acaba sizce sorun nedir ne yapmam lazım...???yardımcı olursanız sevinirim

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
sürücün eskiymiş biraz.. devreye alırken motor bilgierini tekrardan girebildinmi?

girdim motora tekrar optimizasyon yaptırdım ama nafile geri donuslerde bazen akım hatası vermeye devam ediyo anlayanda yok.boyle giderse sürücüyü degistirmeyi düsünüyoruz

Söz konusu sürücüyü bilmiyorum ama;
Motor bir yöne dönerken durmadan diğer yöne döndürmeye çalışıyorsanız o esnada fazla akım çekip hata veriyor olabilir...

girdim motora tekrar optimizasyon yaptırdım ama nafile geri donuslerde bazen akım hatası vermeye devam ediyo anlayanda yok.boyle giderse sürücüyü degistirmeyi düsünüyoruz

dostum bi 4440747 den siemens desteği ararsan ordan yardımcı olurlar.. yada en güzeli bir 6RA70 alın :D

sistemde hidrolik frenleme war zaten.sımenstende adam geldi sürücüden pek anlamıyolarmıs...boyle giderse sürücüyü degistircez

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,257
Kullanıcılar
450,080
Son üye
Yusuf02p

Yeni konular

Geri