Siemens S7300 wireless iletişim hk.

Mehmetf

Bölüm Yöneticisi
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Selammun aleykum,
Arkadaşlar, Tesiste Ethernet iletişim ile mevcut çalışan gezer bir sistem var ve bu sistem 25 metrelik bir alanda silo'lar altında geziniyor. Beslemesi için her silo altına kablo çekildi. Fakat ethernet ince ve hassas kablo olduğu için sürekli kopuyor.
Bu durumu wireless ile çözmek istiyorum. Yardımcı olabilirmisiniz?

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
kullandınızmı peki? :)

Merhabalar

Kullanmadım. Fakat wago temsilcisi bana anlatmıştı. İki çevirici alıp birbirleriyle kablosuz haberleştiryoruz. Arada kablo varmış gibi oluyor demişti. Dilersen ara görüş net bilgi al.

iyi çalışmalar

S7300 Hangi Configürasyonları kullanıyorsunuz bilmiyorum ama Acces Point ile sorununuzu çözmeniz mümkün.

Selammun aleykum,
Arkadaşlar, Tesiste Ethernet iletişim ile mevcut çalışan gezer bir sistem var ve bu sistem 25 metrelik bir alanda silo'lar altında geziniyor. Beslemesi için her silo altına kablo çekildi. Fakat ethernet ince ve hassas kablo olduğu için sürekli kopuyor.
Bu durumu wireless ile çözmek istiyorum. Yardımcı olabilirmisiniz?

siemenste scalance acces point cihazları var bunları kullanabilirsin yalnız bir siemens klasiği fiyatları yüksek

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,954
Son üye
yulaf177

Yeni konular

Geri