Siemens s7 200 plc kablosu

gozsaban

Üye
Merhaba arkadaşlar
Elimde
Siemens s7 200 plc kablosu
6ES7 901-3BF00-0AA0 var bunun kabloları kopuk ben Bursa'da oturuyorum bunun kablolarını uygun fiyata yaptıra bileceğim bir yer varmı veyada şeması yardımcı olursanız sevinirim

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Plc s7 200 için kablo tamiri yapmak yerine attığım linkten 485 usb çevirici alarak gerekli bağlantıları yapıp plc ye bağlanabilirsin.
Yanlış hatırlamıyorsam db9 konnektörün 3 ve 8 nolu pinlerini 485 çeviricinin iki ucuna sıra ile dene. Bu daha ucuz Bi çözüm olacaktır. Ayrıca çeviricinin driver ini yüklemeyi unutma.

Plc s7 200 için kablo tamiri yapmak yerine attığım linkten 485 usb çevirici alarak gerekli bağlantıları yapıp plc ye bağlanabilirsin.
Yanlış hatırlamıyorsam db9 konnektörün 3 ve 8 nolu pinlerini 485 çeviricinin iki ucuna sıra ile dene. Bu daha ucuz Bi çözüm olacaktır. Ayrıca çeviricinin driver ini yüklemeyi unutma.
Driver ch 341 olmasın, ttl rs 485 uart ile baya plc ye bağlandım.
Şu meşhur max 485 leri seviyorum. :)

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri