Siemens s5 ıstack yardım

fractal

Üye
SELAMLAR;
siemens s5 plc stopdan cıkmıyor.ıstack de bazı hatalar var bunlar nasıl yorumlanır.bu hataları nasıl kaldırırım.teşekkürler..
55967

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
merhaba S5155U Cpu948 plcim var reset yapmama rağmen basp ledi yanıyor ve run moduna geçmiyor sebebi ne olabilir

Sanirsam CPU da Eprom karti ve battery takılı olmadığı için basp hatası almış olabilirmiyim cahilliğimi mazur görün hayatımda ilk defa S5 plc görüyorum
Sanirsam CPU da Eprom karti ve battery takılı olmadığı için basp hatası almış olabilirmiyim cahilliğimi mazur görün hayatımda ilk defa S5 plc görüyorum

Ekli dosyalar

• IMG_1146.jpg
    IMG_1146.jpg
    534.5 KB · Görüntüleme: 17

Ben hiç görmedim sadece internet araştırması yaptım .
yardım amacı ile işinize yarar düşüncesi

Kolay gelsin sağlıcakla kalın

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri