Siemens MM420 sürücü - PC baglantısı hakkında sorun

perfection

Üye
Arkadaşlar bilgisayarımda aşadaki resimdeki gibi bi çıkış var ve sanırım bu seri çıkış değil ... ve elimdeki bağlantı kablosunun ""iki ucuda 9pinli ve dişi"" Sorunum şu ki micromaster 420 ile PC yi haberleştirmeye çalıştığımda ... bağlantı kablosunun bi ucunu sürücüye takıyorum diğer ucu da bilgisayarıma takmaya çalıştığımda bu imkansız oluyor çünkü resimdeki gibi bilgisayarın çıkışıda dişi kablonun ucuda dişi.... kablonun bilgisayara giren kısmını erkek pinli olarak ayarlarsam sorunum çözülürmü ? bilgisi olan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum...

Ekli dosyalar

• seri.JPG
    seri.JPG
    14.6 KB · Görüntüleme: 50
Moderatör tarafında düzenlendi:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Arkadaşım, henüz öğrenemediysen bu resimdeki seri port değil VGA çıkışı yani dışarıdaki bir monitöre bağlanman için yapılmıştır. Bu konularda fazla bilgin yok sanırım. Tavsiye istersen eğer konuları bilen bir arkadaşın varsa yardım al derim. Yapacağın en küçük yanlışlık laptop unun ağır hasarına yol açar. İyi çalışmalar.

usb r
perfection ' Alıntı:
Arkadaşlar bilgisayarımda aşadaki resimdeki gibi bi çıkış var ve sanırım bu seri çıkış değil ... ve elimdeki bağlantı kablosunun ""iki ucuda 9pinli ve dişi"" Sorunum şu ki micromaster 420 ile PC yi haberleştirmeye çalıştığımda ... bağlantı kablosunun bi ucunu sürücüye takıyorum diğer ucu da bilgisayarıma takmaya çalıştığımda bu imkansız oluyor çünkü resimdeki gibi bilgisayarın çıkışıda dişi kablonun ucuda dişi.... kablonun bilgisayara giren kısmını erkek pinli olarak ayarlarsam sorunum çözülürmü ? bilgisi olan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum...

USB-RS232 dönüştürücü kablo almanızı tavsiye ederim. diz üstü bilgisayarınızın donanımınızı iyi öğrenmenizi tavsiye ederim çünkü sürücü haberleştirmeniz bu bulgilerle zor gibi duruyor. bence sürücü ve dizüstü portlarınızı yakmadan önce bilen birinden yardım alsanız hiç fena olmaz.

ii de burda devre vermemişsiniz roleler üzerinden muhabbet olmuş bana devresi lazım elektronik elemanları da içinde görüp temin etmem için şimdiden tşklr

Linkteki ürün net işinizi çözecektir.

http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?Categoryid=639&Productid=bd700389

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,998
Son üye
Muharrem_Arslan

Yeni konular

Geri