siemens logo işlem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlginiz için teşekkür ederim ama bahsettiğiniz blok zannediyorum analog verilerde dört işlem yapıyor, benim sorum normal pic'lerde yapılabilen gibi bir denklem yazılabiliyor mu, dört işlem dışında.
arkadasım logolar akıllı role mantıgında oldugundan kısıtlı fonksıyonlara sahıptır.bahsettıgınız ıslemlerı plc ler yapmaktadır.plc dokumanlarını ıncelersenız daha ıyı konuya vakıf olacaksınız

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
arkadasım logolar akıllı role mantıgında oldugundan kısıtlı fonksıyonlara sahıptır.bahsettıgınız ıslemlerı plc ler yapmaktadır.plc dokumanlarını ıncelersenız daha ıyı konuya vakıf olacaksınız

Lütfen hitabınızı düzeltiniz !

Bir yönetici olarak üyeye arkadaşım diye hitap etmeyiniz.

İkincisi logoda matematiksel işlemlerin yapılabildiğine dair mesaj yazılmıştır. Bu mesaja istinaden soru sordum. Bilmediğiniz konu hakkında yorum yapmayınız.

Lütfen hitabınızı düzeltiniz !

Bir yönetici olarak üyeye arkadaşım diye hitap etmeyiniz.

İkincisi logoda matematiksel işlemlerin yapılabildiğine dair mesaj yazılmıştır. Bu mesaja istinaden soru sordum. Bilmediğiniz konu hakkında yorum yapmayınız.

Sn. Roboelektonik;

Bir yönetici ile herhangi bir sıkıntınız olduğunda bu sıkıntınızı konuyu dağıtmamak için konu içinde değil. https://www.kontrolkalemi.com/forum...in-uygulamalarindan-rahatsiz-olan-uyeler.html linkini verdiğimiz şekilde belirtebilirsiniz.

Ayrıca burada yöneticilerin görevi dirlik ve düzeni sağlamak dışında herhangi bir konuya yorum yada görüş yazıyorsa tamamen üye yorumu olarak değerlendirilmelidir.

Sn. Roboelektonik;

Bir yönetici ile herhangi bir sıkıntınız olduğunda bu sıkıntınızı konuyu dağıtmamak için konu içinde değil. https://www.kontrolkalemi.com/forum...in-uygulamalarindan-rahatsiz-olan-uyeler.html linkini verdiğimiz şekilde belirtebilirsiniz.

Ayrıca burada yöneticilerin görevi dirlik ve düzeni sağlamak dışında herhangi bir konuya yorum yada görüş yazıyorsa tamamen üye yorumu olarak değerlendirilmelidir.

Ben bir akademisyenim ve akademisyen olarak görüş belirttiğimde kim olursa olsun arkadaşım diye hitap edemez. Burası sokak ağzı ile konuşulan bir ortam ise haksızım mesajlarımı silebilirsiniz yok değil ise gereğini yapınız. Biz akademisyenler de ortamın seviyesini bilmiş olalım.

Arkadaşım demekte seviye gerektiriyormuş vaybe. bugüne kadar sayısız üyeye arkaşım diye hitap ettim. Gaflet ve delalet etmişim desenize.

daha fazla polemik olmaması için konu kapatılmıştır, sayın arnvtss arzu ederseniz yeni konu açabilirsiniz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri