Ses entegresi bacak bilgilerini bulamıyorum acil yardım

Seyfiali

Üye
Merhaba sevgili dostlarim eski tüplü tv den söktüğum ses entegresinin datashetini (bacak bilgilerini) bulamıyorum yardımcı olabilecek bir dost varmıdır aranızda ? Entegre kodu SD1013B-0342 entegrenin resmini ekliyorum size zahmet şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• IMG-20210208-WA0010.jpg
    IMG-20210208-WA0010.jpg
    156.9 KB · Görüntüleme: 32
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bu entegre vhr rf entegresi ses anfi entegresi degil.

Ses entegresi yerinde bu vardı başka entegre yoktu

Bir daha bakayim yanlismi baktim.

Simdi baktim ayni isimde rf transistoru varmis. Elinizdeki entegreye ait bir datasheet bulamadim. Iyi arastirmak lazim. Eski bir entegre sanirim.

Evet eski bir tv peki tv nin ustundeki parçalardan pin bilgilerini ogrenilebilirmi acaba ?

Pek denk gelmedim ama bu entegrenin etrafi sadece bu ses katina ait sekilde ayrildiysa isiniz daha kolay.

Devrenin alttan ustten resimlermisiniz.

İsmini hatırlamadığım bir entegre vardı tüplü televizyonun içinde. Amfi yapmıştım ondan. TDA ile başlıyordu galiba. Devamını hatırlamıyorum. Muhtemelen aynı şekilde çalışır.

Tüm cevaplar için teşekkür ederim ilk olarak tek kanal bir anfi devre entegresi onu biliyorum ikinci olarak tda entegresi ile aynı pin bilgisine sahip değil
Pek denk gelmedim ama bu entegrenin etrafi sadece bu ses katina ait sekilde ayrildiysa isiniz daha kolay.

Devrenin alttan ustten resimlermisiniz.
Disardayim eve geçer geçmez atacağım

Forum istatistikleri

Konular
128,151
Kullanıcılar
449,894
Son üye
Mehmet Denizz

Yeni konular

Geri