Sen aşılı mısın ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Diriliş Ve Hesap Gününü Düşünün .
Şeytanın oyununa gelmeyin.
Herkes kendinden sorumlu
Atatürk'ü seven sever ilahlaştırma doğru değildir .

Din kardeşligimize zarar vermeyelim.

2021-05-14 23.16.42.png
kelime-i-sehadet-002.jpg

Mutlu Son.

Tevbe Suresi 31. Ayet:

"Onlar, Allah'dan başka bilginlerini ve rahiplerini de kendilerine Rab edindiler, Meryem oğlu Mesih'i de. Oysa onlar bir olan Allah'a ibadet etmekle emrolunmuşlardı. Allah'dan başka hiçbir ilâh yoktur. O, müşriklerin ortak koştuğu şeylerden de münezzehtir."
bu ayet indiğinde daha önce hristiyan olan bir sahabi şöyle demiş.
biz rahiplere tapmıyorduk.
efendimiz s. a. s. siz rahiplerin helal kıldığını helal haram kıldığını haram saymıyormuydunuz.
bu hadistir hatırladığım kadar yazdım.
tapmak namaz kılmak oruç tutmak değildir.
bunlar ibadettir.
biz bunları Allah emrettiği için yaparız.
eğer Allahın emri yerine başkasının kim olursa olsun, emrini uygularsak ona tapmış Allaha şirk koşmuş oluruz.

kitabın ilk emri olan OKU kelimesini yerine getirip kuran okuyarak cahillikten ve bağnazlıktan kurtulabilirsin.

kitabın ilk emri olan OKU kelimesini yerine getirip kuran okuyarak cahillikten ve bağnazlıktan kurtulabilirsin.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim.
Çalışma alanlarımdan ve uzun yıllar harcadığım konulardan biri akademik seviyede din teolojisidir. Dinler tarihi ve sadece Kur'an değil Zebur, İncil, Tevrat'ta tüm yönleri ile, tez ve anti tezleri ile çalışmalarıma dahildir. Bunun ötesinde Yehova Şahitlerinin inanç esasları, sırları, gizleri, kitapları, peygamber kabul ettiklerinin geçmişi, amaçları, destekleri hakkında da özel çalışma sahibiyim.
Kısacası semavi dinlerin kitaplarının zahiri ve batını hakkında musevilerle tevrat'ı ve Zebur'u, isevilerle İncil'i, ihtiyacı olanla Kur'an'ı, Yehova Şahitleri ile kendi inançlarını yorumlayarak konuşabilme yetisine sahip durumdayım.
Bu nedenle sizinle din konuşmak kendime zuldür ancak.

Önderimiz cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK e dil uzatan ve ne alakaysa bu hayinliklerine kuran ayetleri ile destek bulmaya çalışan zavallılar daha fazla forumu kirletmesinler diye konu kilitlenmiştir.

Bu kopasica dilinizi uzattiginiz MUSTAFA KEMAL ATATURK ecnebiye karşı " Türk milleti herşeyi yapar fakat uşaklık yapamaz" diyen ulu onderdi. Siz gidin ben sizin usaginizim asilarimi yaptırdım, yoksullukla bir güzelde evcillestirildim bokunuzu seveseve temizlerim temalı maskelerinizi takın uşaklık yapmaya devam edin size bu yakışır.

Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önderimiz MUSTAFA KEMAL ATATURK u saygı ve sevgi ile anıyorum. Silah arkadaşlarına ve diğer tüm şehitlerimize ALLAH(CC) dan rahmet diliyorum.

Ekleme : Dm den bana allahsız diyen ve Atatürk'ü sevmiyorum sen kimsin vs vs diyen kankalar... Birgün Atatürk büstünün önünde tek ayak üzerinde durdurup istiklal marşını tersten okuturlar haberiniz olsun.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri