Scada İçin Plc Seçimi

Arkadaşlar merhaba bir proje yapacağız onaylandı projede 100 den fazla input ve output ve 5 6 adet te analog output var bunu müşteri Scada ile beraber istiyor scada sistemine çok yabancıyım bunun için dışarıdan destek alacağız scada programının yapilmasi konusunda sormak istediğim soru bu scada biliyorum Windows tabanlı c# masaüstü yazılımı ve bir nevi hmi görevi gören birşey şimdi bu projenin panosunu Delta , Siemens , Veya bir başka plc markası hangisi ile yapılmasını önerirsiniz ve biraz nedenleri ile beraber cevaplarsanız sevinirim .

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Arkadaşlar merhaba bir proje yapacağız onaylandı projede 100 den fazla input ve output ve 5 6 adet te analog output var bunu müşteri scada ile beraber istiyor scada sistemine çok yabancıyım bunun için dışarıdan destek alacağız scada programının yapilmasi konusunda sormak istediğim soru bu scada biliyorum Windows tabanlı c# masaüstü yazılımı ve bir nevi hmi görevi gören birşey şimdi bu projenin panosunu Delta , Siemens , Veya bir başka plc markası hangisi ile yapılmasını önerirsiniz ve biraz nedenleri ile beraber cevaplarsanız sevinirim .
Merhaba,
Kardeşim 100 den fazla input ve output ve analog girişleri var diyorsun. Öncelikle bu proje ne projesi. Daha sonra müşterinin istediği bir marka yada model plc ve scada seçimi yok mu? Eğer tüm karar sana aitse destek olmaya hazırım. Ben bazı prjelerde citecet kullanıyorum,bazılarında wincc,bazen ifix,dopsoft vss

Arkadaşlar merhaba bir proje yapacağız onaylandı projede 100 den fazla input ve output ve 5 6 adet te analog output var bunu müşteri scada ile beraber istiyor scada sistemine çok yabancıyım bunun için dışarıdan destek alacağız scada programının yapilmasi konusunda sormak istediğim soru bu scada biliyorum Windows tabanlı c# masaüstü yazılımı ve bir nevi hmi görevi gören birşey şimdi bu projenin panosunu Delta , Siemens , Veya bir başka plc markası hangisi ile yapılmasını önerirsiniz ve biraz nedenleri ile beraber cevaplarsanız sevinirim .
Projenize dışardan destek verebilirim detayları paylaşırsanız.

Projenize dışardan destek verebilirim detayları paylaşırsanız.
Merhaba,
Kardeşim 100 den fazla input ve output ve analog girişleri var diyorsun. Öncelikle bu proje ne projesi. Daha sonra müşterinin istediği bir marka yada model plc ve scada seçimi yok mu? Eğer tüm karar sana aitse destek olmaya hazırım. Ben bazı prjelerde citecet kullanıyorum,bazılarında wincc,bazen ifix,dopsoft vss
Hocalarım özelden bana numara atarsanız fiyat alabilirim sizlerden.
Merhaba,
Tamamen pano plc ve scada sistemi bize bırakılmıştır hocam

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,605
Son üye
osaricicek

Yeni konular

Geri