Sayın Koordinatöre;

Tosun Bey ben tedaş ta çalıştığım için bulunduğumuz bilgisayarlarda tek bir ağa bağlı ve her bilgisayarın tek bir ip numarası var yani sadece belalı,uzmaneem,ustaeem sözde sadece bana ait olanlar diğer kullanıcıların benimle hiçbir ilgisi yok yani bir yanlış anlama sonucu ekte belirttiğiniz diğer üyelere yaptırım uygulamamanızı rica ederim.Fakat bu benim adıma açılıp ben gibi gösterip yazı yazan ve benim profilimden bazı şahıslara sanırım hakaret seviyesinde yazı yazan kişi de demek ki benim çalıştığım yerden bir demek oluyor ki sanırım ben kim olduğunu biliyorum bunula ilgilendiğiniz için teşekkür ederim fakat
[h=2]
icon1.png
[/h]

quote_icon.png
gezer77 Nickli Üyeden Alıntı
belalı,uzmanenm, ustaeem adlı üye yasaklı olan selcukeem adlı üyenin diğer adları olup
yönetime hakarete ısrarla devam ettiğinden sürekli olarak uzaklaştırılmıştır.

bu hakaretlerine devam ettiği taktirde kanuni yollara başvurulacaktır

bu adamın sadece isimleri bunlar değil ki Ekteki resmi incelerseniz ne demek istediğimi anlarsınız.​
paperclip.png
Eklenmiş Resmin Önizlemesi

Bu ekteki diğer profilleri gerçekten tanımıyorum bile ve sanırım onlar da beni tanımıyor fakat benim adıma sahte profil açıp başımı belaya sokmaya çalışacak sadece 1kişi var
Saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim işyerimdede sabit IP kullanılıyor. Ortak kullanılan bilgisayardan ustalar,stajyer öğrencilerde giriyor. gecen yılda bende uyarılmıştım. sonra yöneticiye konuyu açıklayınca sorun çözülmüştü.

bende ilk önce öyle düşünmüştüm Sonundakli em Uzantısı Şöyle olabilir Uzman Elektrik mühendisi Usta Vs. ve bu uzantı çogunda aynı oldugu için yöneticiyi biraz daha itmiştir kanımca

Merhaba
Arkadaşlar bu tür (şahısları ilgilendiren özel problemler)yazılar hakkında yazmak istemem.Fakat insanlar neden gerçek adlarını kullamaktan imtina ederler(sakınırlar).Mesela ben gerçek adımı kullanmaktayım.Hatam da sevabım da bana ait.Şunu anlayabilirim,iş yerinden bu tür forumlara girişi yasaklayabilirler ama nereye etkili olur?

bende ilk önce öyle düşünmüştüm Sonundakli em Uzantısı Şöyle olabilir Uzman Elektrik mühendisi Usta Vs. ve bu uzantı çogunda aynı oldugu için yöneticiyi biraz daha itmiştir kanımca

Ben isimler konusunda değilde sadece IP konusu anlatmaya çalıştım.

Benim işyerimdede sabit IP kullanılıyor. Ortak kullanılan bilgisayardan ustalar,stajyer öğrencilerde giriyor. gecen yılda bende uyarılmıştım. sonra yöneticiye konuyu açıklayınca sorun çözülmüştü.
Sanırım benim başımada aynı olay gelmişti peki bunu yöneticilere nasıl ispatlayacağım kafam karışık ben eski profilimi almaya çalışıyorum da

Tavsiyem bu tür yerlerde forum ve sosyal paylaşım sitelerine banka hesaplarınıza bakmayın şahsen ben artık öyle yapacağım neyse ki başıma daha büyük birşey gelmeden bunun farkına vardım

merhaba sayın kudretuzuner yazdıklarınıza aynen katılıyorum keşke buradada olsa dedığımız uygulama olmalı bu forumda mesela yazan kişinin ip numarası bazi web adreslerınde var çokta zor olmasa gerek sayfanın başinda ip numarası yazmalı vede bu adresten giriş yaptınız dıye uyarı notu olmalı bu uygulama olursa bakalım afedersınız abuk sabuk yazanlar yazabıleceklermı geçende benımde başima geldı benıde özelden uyardı seko adlı kullanıcı mesaj gelınce dıkkatımı çektı :)seko kullanıcısından forumun durust delıkanlılarından bırı buradan teşekkur edıyorum kendısıne bır kullanıcı kufurler hakaretler havada uçuşuyor yazdıkları içinde ınanılmıyacak hakaretler ben özelden kufur yazmışım vay sen nasıl özelden kufur yazarsın:)konu yonetımece haberdar edıldı sildıler yazdıklarını bu gıbı insanı duşunceden yoksul patavatsız kişiler boyle bır uygulama olursa sanırım yazamazlar forumda cıddı anlamda kullanılabılırlık olur duşuncesındeyım

Merhaba
Arkadaşlar bu tür (şahısları ilgilendiren özel problemler)yazılar hakkında yazmak istemem.Fakat insanlar neden gerçek adlarını kullamaktan imtina ederler(sakınırlar).Mesela ben gerçek adımı kullanmaktayım.Hatam da sevabım da bana ait.Şunu anlayabilirim,iş yerinden bu tür forumlara girişi yasaklayabilirler ama nereye etkili olur?

merhaba sayın kudretuzuner yazdıklarınıza aynen katılıyorum keşke buradada olsa dedığımız uygulama olmalı bu forumda mesela yazan kişinin ip numarası bazi web adreslerınde var çokta zor olmasa gerek sayfanın başinda ip numarası yazmalı vede bu adresten giriş yaptınız dıye uyarı notu olmalı bu uygulama olursa bakalım afedersınız abuk sabuk yazanlar yazabıleceklermı geçende benımde başima geldı benıde özelden uyardı seko adlı kullanıcı mesaj gelınce dıkkatımı çektı :)seko kullanıcısından forumun durust delıkanlılarından bırı buradan teşekkur edıyorum kendısıne bır kullanıcı kufurler hakaretler havada uçuşuyor yazdıkları içinde ınanılmıyacak hakaretler ben özelden kufur yazmışım vay sen nasıl özelden kufur yazarsın:)konu yonetımece haberdar edıldı sildıler yazdıklarını bu gıbı insanı duşunceden yoksul patavatsız kişiler boyle bır uygulama olursa sanırım yazamazlar forumda cıddı anlamda kullanılabılırlık olur duşuncesındeyım

Tekin Bey beni mi kastediyorsunuz bilmiyorum fakat benim selcukeem nickli profilim büyük ihtimal çalıştığım yerde bana karşı ark niyetli olan insanların eline geçti ve benim adıma hakaretler savrulmuş olabilir eğer kastettiğiniz kişi bensem sizden kendi adıma özür dilerim.
Saygılar.

Ve bu tür selcukeem nickli çalıntı profilimden hakaret alan herkesten özür dilerim fakat onların hiçbirini de ben yazzmadım durumu yukarıdaki yazılarımda elden geldiğince ispatladım kısaca bir daha özet geçersem:çalıştığım yerde tüm bilgisayarların tek bir ip numarası var ve ben masamdaki çekmecemde tüm üye olduğum forum,sosyal sitelerin kullanıcı ismi ve şifresnin tutarım(birçok forumda üyeliğim var da her neyse(elektrotekno,memurlar.net...) fakat bu ark niyetli birilerinin eline geçti ve benim başıma bela sarmak istercesine terbiye sınırlarını zorlayan hatta aşan itaamlarda bulundu bu tür şeylere maruz kalan arkadaşlardan özür dilerim fakat bunların hiçbirini ben yazmadığımı tekrar belirtmek isterim isterseniz önceki yüzlerce mesajımı inceleyin bir tanesinde bile birini kıracak bir ifade olamaz
Yine iyi atlatdım diyorum şükürler olsun ya banka hesap numaralarımı da yazsaydım sanırım o zaman böyle ucuz kurtulamazdım.
Saygılar.

Tekin Bey,Abdullah Gezer Bey,Murat Yener Bey den özellikle özür dilerim şimdilik bulabildiğim bunlar kırdığım diğerleri de buradan yazarsa sevinirim.Hakkınızı helal edin.
Saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba boyle ard nıyetlı kişiler tarafından kullanılmak kotu bişey sızı anlıyorum zor durumda kalmış olabılırsınız ama tek ip adresınden kullanılan bılgısayarda olsa bunu çok rahat tespit edebılırsınız bencede bunu yapmanızı tavsıye ederım yarın bır başkasının itibarıyla oynarlar bu duşuncede kışıler geçmış olsun
Tekin Bey,Abdullah Gezer Bey,Murat Yener Bey den özellikle özür dilerim şimdilik bulabildiğim bunlar kırdığım diğerleri de buradan yazarsa sevinirim.Hakkınızı helal edin.
Saygılar.

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,961
Son üye
omr70

Yeni konular

Geri