Sanyo marka anfİ yardim lÜtfen

eldivan

Üye
Sanyo marka anfİmİn uzaktan kumandasi ÇaliŞmiyordu. arkadaŞlar kart Üzerİnde pt2323 ptc dİye bİ entegre var bozuk olduĞunu sÖyledİler ama bunun sifirini alinca bİ de proĞram yÜklenİyomuŞ acaba sİzce doĞrumu yoksa sifirini alip takinca dÜzelİr mİ......lÜtfen yardim arkadaŞlar...

biraz daha açık yazar mısın pek bişi anlamadım ben ya

valla sadece baktı ve dedi bu enteğreyi bulamayız ve bulsak da yükleyemeyiz dedi bunun yüklü olanını bulamam mı ben veye nasıl yükleniyo pic entegrelerine yükleme yaptığımız gibi mi oluyo acaba

Arka arkaya mesaj yazmak yasaktır.Lütfen son mesajınızın sağ üst kısmında bulunan Değiştir. butonunu kullanınız.
Düzenleme:
korkmaz_design

eyvallah hocam sağolasın umarım bi bilen çıkar da yardım eder

arkadaş bu eprom tipi bi entegra ptc fln demişin ama bi bağlantı kuramadım zaten bu programlanmış şekilde tutuluyor yani onu fabrikada programlıolar ayrı yetten senin programlana gerek yokki.sorunun bundan kaynaklandığınıda hiç sanmıyorum x-tal kumandada bozuln en kolay parçadır önce bi x-tali değiştirsene 7 senedir dükkanım var(kendimin diğil) kumanda arızaları hemen hemen hepsi x-tal arızası umarım işine yarar bu bilgi

Arka arkaya mesaj yazmak yasaktır.Lütfen son mesajınızın sağ üstünde bulunan Değiştir butonunu kullanınız.
Düzenleme:
korkmaz_design

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri