Samsung Buzdolabı çok fazla soğutuyor

ece_k

Üye
Selamlar.

Samsung twincooling teknolojili buzdolabını almıştık 1 ay öncesinde. Sonra buzdolabının dondurucu yeri soğutucu modunda olmasına rağmen içindeki her şeyi dondurdu. Alt kısım da çok soğuk çalışıyordu zaten. Sonra değiştirdik, buzdolabı bugün geldi hatta ama yine aynı problemi yaşıyoruz. Ne yapmalıyız acaba? Binde bir yaşanan durummuş. Ama iki cihazda da yaşanması çok tuhaf. Elektirikle ilgili bir durum olabilir mi diye şüphelenmeye başladım ama voltaj regulatörü kullanıyoruz.

Şimdiden çok teşekkürler.

Elektrik ile ilgili değildir. Kullanma kılavuzunu dikkatli okuyun. Ayarlar ile ilgili bir durum olabilir. İki yıl garantiniz var servis çözemez ise değiştirir.

Çok teşekkürler. Değişim zaten yapıldı yazdığım gibi, ama tekrar değişim yapıldığında düzeleceğine inanmıyorum açıkçası bu yüzden iade edebiliyor muyum diye firmayı arayacağım.

Dördüncüde iade edebiliyorsunuz galiba. Servis raporu ile iade edilebiliyor. İlginç bir durum iki yeni makinede aynı arıza körün çomağı gibi size denk gelmiş.

Gerçekten öyle ya. :D
Bakalım ne olacak ya pazartesi gelecekler tekrar üst kapak değişimi için, taşınırken dolabın köşesi çarpmış.

Arçelik de inverter teknolojisi olmadığı için tercih etmedim aslında. Yoksa onu alırdım.

oda olur yakında ama en tutumlu arçelik de.

İnverter tekniği buzdolabınada girmiş demekki. İlk kim buzdolabında kullanmış acaba bilgisi olan varmı ?

Ya tam kavramı bilmiyorum: D derin dondurucuyu soğutucu moduna almak işte demek istediğim. Neden dalgaya vurdun ki

Forum istatistikleri

Konular
127,958
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri