Salondaki Kablolu yayını diğer odalara nasıl taşırım?

elektelekt

Üye
Selam. Salonda Türksat kablolu yayın var. Diğer odalara nasıl taşırım splitter yeterli olur mu?

Örnek: çatıdan gelen türksat kablosu splitter'a girse ve sonra splitter'ın çıkışından 2 kablo çıkıp 2 odaya gitse olur mu?
O zamanda aynı anda farklı kanal izleyemezsin diyenler oluyorda ondan size sordum.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
uydu ise izleyemezsin lnb den tek tek kablo lazım
paralel bir sistem için kablo tv yada eski tip antenler ile alabilirsin
sprinter ile kabloyu iki odaya taşırsan sadce 1 tanesini kullanabilirsin

Selam. Salonda Türksat kablolu yayın var. Diğer odalara nasıl taşırım splitter yeterli olur mu?

Örnek: çatıdan gelen türksat kablosu splitter'a girse ve sonra splitter'ın çıkışından 2 kablo çıkıp 2 odaya gitse olur mu?
O zamanda aynı anda farklı kanal izleyemezsin diyenler oluyorda ondan size sordum.
"Kablolu TV" abonesi iseniz splitter kullanarak odalar arasında dağıtım yapabilirsiniz. Diğer TV ünitelerini aynı anda kullanabilirsiniz.

Canakda, ikili LNB kullanıp, tv lere ayrrı ayrı kablo cekmelisiniz. Bu en basiti.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri