S71500T driver communication

s71500 t ile profinet üzerinden 4kw g120c sürücüyü kontrol ediyorum .Kontrol ettiğim sürücüde free telegramdan yani bico'dan
r80[0] tork actual value unsmoothed
r80[1] tork actual value smoothed
r81 tork utilization
gibi seçimleri bico ekranından yaptım değer alabiliyorum . parametre kısmından N/m cinsinden tork görebiliyorum ancak bu değerlerin doğruluğundan emin değilim . Bilgisi olan birisi yorum yapabilir mi ?

Almak istedeğin veri tork değeri midir ? Yoksa doğrulunu tespit etmek mi istiyorsun anlayamadım ?

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Almak istedeğin veri tork değeri midir ? Yoksa doğrulunu tespit etmek mi istiyorsun anlayamadım ?
Tork değeri alıyorum ama doğruluğundan emin olmak istiyorum .motoru boşta çevirirken gelen değerler saçma oluyor . bu değeri yüzdesel mi yoksa N/m mi veriyor bunlara da bakmak istiyorum . Doğruluğunu test etmek istiyorum .Telegram 20 diye bir block var . kullandınız mı daha önceden ?

Tork değeri alıyorum ama doğruluğundan emin olmak istiyorum .motoru boşta çevirirken gelen değerler saçma oluyor . bu değeri yüzdesel mi yoksa N/m mi veriyor bunlara da bakmak istiyorum . Doğruluğunu test etmek istiyorum .Telegram 20 diye bir block var . kullandınız mı daha önceden ?
Merhaba yok telegram 352 kullanıyorum ama ben bir fb oluşturdum sürekli onu kullanıyorum. Akım bilgisi alıyorum tork hiç denemedim.

Merhaba yok telegram 352 kullanıyorum ama ben bir fb oluşturdum sürekli onu kullanıyorum. Akım bilgisi alıyorum tork hiç denemedim.
Telegram 352 size TechnologyObject yaptırıyor mu ? Telegram 20 de bazı değerleri girdiğimde (örneğin motor nominal torku gibi ) blok bana değerler veriyor , muhtemelen doğru bunlar da . Ama Telegram 20 yaptığımda TO yapamıyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,973
Son üye
sfc16

Yeni konular

Geri