s7-300 için hangi program lazım?

cybercup

Üye
Arkadaşlar microwin 3.2 vardı bende fakat o programda 300 serisindeki semboller yok. Bunun için hangi sürümü yüklemeliyim? 4.0 versiyonunu indirecektim bir sitede buldum fakat "s7-200 microwin 4.0" yazıyodu o yüzden indirmedim. Yardımcı olaurmusunuz hangi programı veya hangi sürümü indirmem gerektiği hakkında :eek:

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Arkadaşlar microwin 3.2 vardı bende fakat o programda 300 serisindeki semboller yok. Bunun için hangi sürümü yüklemeliyim? 4.0 versiyonunu indirecektim bir sitede buldum fakat "s7-200 microwin 4.0" yazıyodu o yüzden indirmedim. Yardımcı olaurmusunuz hangi programı veya hangi sürümü indirmem gerektiği hakkında :eek:

arkadsım
s7200 sadece microwin sürümlerini kullana bilirsiniz.
s7300 ve s7400 sürümlerini step7 microwin yazmıyacak sdece step7lite step7pro v5.4 sürümlerini kullana bilirsin.

arkadsım
s7200 sadece microwin sürümlerini kullana bilirsiniz.
s7300 ve s7400 sürümlerini step7 microwin yazmıyacak sdece step7lite step7pro v5.4 sürümlerini kullana bilirsin.

microwin ile berabermi çalışıyo peki ? yoksa tek başınada çalışabilen bi programmı?

arkadaşlar bu step7 v5.4 sürümünü demo bile olsa nerden bulabilirim. Ödevi kurmam lazım. SP1 SP2 SP3 paketleri var heryerde ama programı siemens'in sitede bile bulamadım lütfen bi yardımcı olabilirmisiniz

Siemens Step7 Lite V3.0 SP1 ve SP2 sürümlerini piayasaya ücretsiz olarak dağıtamaya karar verdi. Bu sürümleri bilgisayarınıza indirmeniz için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. Bu programları indirebilmeniz için siteye üye girişi yapmalısınız.

https://support.automation.siemens....et=standard&nodeid0=10805396&objaction=csopen

https://support.automation.siemens....et=standard&nodeid0=10805396&objaction=csopen

bunu bir incele istersen. hemde ücretsiz

Forum istatistikleri

Konular
128,195
Kullanıcılar
449,970
Son üye
Liliane

Yeni konular

Geri