S7 200 windows7 64 bit usb/ppi multi-master cable

erol28

Üye
Merhaba,

windows 7 64 bit bilgisayarım ve STEP7 V4.0 kurulu elimde USB/PPI MULTİ-MASTER CABLE var.
S7200 Plc ye bağlanmak istiyorum fakat programin içinde USB seçeneği çıkmıyor.

bu sorunu nasıl aşabilirim?haberleşeme problemi yaşamamak için XP yemi dönmeme lazım ama bu seferde S71200 de bilgisayar sistemin yavaş kalıcak.

ilgili olan arkadaşlardan yardım bekliyorum

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
win7 32 bit için bile V4.0 yetersiz kalıyor SP8 ve SP9 güncellemelerini yapman gerekiyor. Ama 64 bit için işe yarar mı? denemek lazım 32 bit te sorunsuz SP9 çalışıyor.

programın içinde usb seçeneği çıkmıyor demişsin.kablonun driveri var onu kurdun mu.eğer kurmadıysan siemens in sitesinden indir ve kur

64 bite SP8 SP9 güncelemesini yapıtım ama çalışmıyor USB görmüyor.sorun yaşamamak için 32 bitemi geçiyim yoksa XP yemi?

programın içinde usb seçeneği çıkmıyor demişsin.kablonun driveri var onu kurdun mu.eğer kurmadıysan siemens in sitesinden indir ve kur
elimde drıver var ama tekrardan indireyim dedim ama bulamadım

kablonun kodu: 6ES7 901 3DB30 0XA0
NEREDEN NASIL İNDİRCEM?

elimde drıver var ama tekrardan indireyim dedim ama bulamadım

kablonun kodu: 6es7 901 3db30 0xa0
nereden nasıl indircem?
kusura bakmayın plc programlama işine yeniyeni başlıyorum neyi nerde nasıl olarak bulucağımı bilmiyorum.
Yardımlarınızı uygunluk durumunuza göre bekliyorum

sp8 sp9 cıkmıstı bendede oldu sıkıntı . ama 32 bit idi 64 bit deil win7 32 bitte calıstı 64 kuramadım

wmware kurup sanal bir işletim sistemi kurarsan orada çalıstırabilirsin. mesela benim pc win7 home 64 bit step7 yi kuramıyorum ondan dolayı böyle bir yola başvurdum win7 pro 32 bitlik bir sanal işletim sistemi kurup orada çalıştırabiliyorum. önerimdir

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,981
Son üye
Muhammeddt

Yeni konular

Geri