S7-200 Simulasyon Sorunu

arkadaşlar iyi günler. ben yeni başladım öğrenmeye de internetten örnek bir microwin dosyası indirdim. export edip .awl uzantılı hale getirdim. bunu da simulatörde açmak istediğimde böyle bir hata veriyor. ne yapmam gerekiyor acaba?

T8mwdFQ.png

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
bu bir hata değildir. sadece programında data blok verisi olmadığının uyarısı, tamam deyip geçeceksin, kolay gelsin.

data blogu dediği td 200 ün data blogudur.td 200 programını yazdıktansonra kopyala yapıştırla çalışıyor

data blogu dediği td 200 ün data blogudur.td 200 programını yazdıktansonra kopyala yapıştırla çalışıyor

programda td-200 olmayabilir ya muzikmp3 arkadaşın dediği gibi sadece logic blok seçilecek ya da tamam deyip geçilecek....

kolay gelsin.

merhaba
1599407893657.png microwin similatör sürekli bu hatayı veriyor ve ladder similasyonunu göstermiyor yardımcı olabilir misiniz

td 200 programlamadıysanız bu mesajı alırsının hata değil uyarı mesajıdır.
bu mesajı kapatın, ladder görebilmek için menülerde kop seçeneği var tıkladığınızda ladder ekrana gelmeli

kop seçeneğine tıklıyorum herhangi bir işlem gerçekleşmiyor. :(

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri