s7-200 Simülatör Türkçe

ma-mut

Üye
arkadaşlar siemens s7 200 serisi için simülatör lazımdı. forumda aradım taradım işimi gören bulamadım sonunda başka bi kaynaktan buldum ve sizlerlede paylaşmak istedim. dili türkçedir.

Ekli dosyalar

• s7200_simulator_turkce.rar
    764.4 KB · Görüntüleme: 1,452
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
arkadaşlar verdiğiniz bütün linklerdekileri indirdim ben,m sorunum su vista heralde ondan acılıyor ve kıtlenıyor ole kalıyo yaptıgım uygulamalar yonetıcı olarak acmak ve uyumluluk modunun xp sp2 yaomak ama buna ragmen calıştıramadım ben bu programı

yardımlarınızı beklıyorum???????????????

bende herhangi bir sorun çıkmıyor. yardımcı olmak isterdim ama xp de çalışıyor vistada denemedim. kolay gelsin

S7200 V2 serisi ve diğerinide sp3 de çalıştıramadım.Çalışıyor ama daha şifre ekranı gelmeden donuyor neden olabilir yardım ederseniz sevinirim

programı çalıştıran arkadaşları tebrik ediyorum:)

ben rar'ı açtım (şifresi: www.kontrolkalemi.com )

programıda açıyorum ama microwinde oluşturduğum awl'yi kabul ettiremedim bi türlü
"the file cannot open the read data" uyarısı verip duruyor.

önerisi olan varmı?

şimdiden teşekkürler

programı çalıştıran arkadaşları tebrik ediyorum:)

ben rar'ı açtım (şifresi: www.kontrolkalemi.com )

programıda açıyorum ama microwinde oluşturduğum awl'yi kabul ettiremedim bi türlü
"the file cannot open the read data" uyarısı verip duruyor.

önerisi olan varmı?

şimdiden teşekkürler

Aldığınız hatanın bir önemi yok. Programınız sorunsuz çalışır.
Aldığınız hatanın anlamı şudur;
Data bilgileri okunamadı.
Plc programlarının bazılarında data table(data tablosu)'na veriler girilir. Eğer plc programınızda data varsa bunları kopyalayıp simülatörün file-paste data menüsünden yapıştırmanız gereklidir.

Kilitlenme olayı şu ortada çıkan HAKKINDA pencersi gibi birşey var üretici ismi falan.O pencere Mause ile Tıklama yapılana kadar devam etmiyor.Bir defa tıklayın şifreyi soracak.6596 giriniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri