S7-1200 yazma koruma hatası

nac-ila

Üye
Merhaba,

ekteki resimde ki gibi bir hata oluştu.

Nasıl oldu bu anlamadım. herhangi birşey yazmama izin vermıyor

Korumayı nasıl kaldırabilirim?

Ekli dosyalar

• IMG_20220527_165246.jpg
    IMG_20220527_165246.jpg
    300.8 KB · Görüntüleme: 42
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
sağdan bloğun üzerine gel blok kaoaplıyken online değilken sağ klik yap propertisten protectiona gel
ordan kaldır
attuributes var orayıda kontrol et . buyuk ihtimalle plcye şifre koymaya çalıştın orda bişiler oldu aksi durumda olmaz bu olay

birebir uyguladım. maalesef sonuç alamadım.

birebir uyguladım. maalesef sonuç alamadım.
abiciğim mümkün değil 2tane yolu var .. şimdi sen şifre koydun . şifreyi hatırlıyorsan .açarsın hatırlamazsan zaten kaldıramazsın .. bunun 2 tane yeri var sağ klik yapacandata blokta korumayı belirtecen .
orda write protectionda tik var kaldıracan hepsi o .. yoksa başka yolu yok ..
sağklik menude know how prtection var ordanda yaparsın ama zaten ordan kaldıramazsın yazmak için izin alırsın .
bloğa sağ klik yap protectiona gel write protectiondaki tiki kaldır . sen kazara yaptıysan zaten şifre 0 dır
bu yıllardır böle .
abiciğim mümkün değil 2tane yolu var .. şimdi sen şifre koydun . şifreyi hatırlıyorsan .açarsın hatırlamazsan zaten kaldıramazsın .. bunun 2 tane yeri var sağ klik yapacandata blokta korumayı belirtecen .
sağklik menude know how prtection var ordanda yaparsın ama zaten ordan kaldıramazsın yazmak için izin alırsın .
bloğa sağ klik yap protectiona gel write protectiondaki tiki kaldır . sen kazara yaptıysan zaten şifre 0 dır
bu yıllardır böle .
şu linke bakıver

bu yıllardır böle .

şu linke bakıver

Merhaba,

hocam teşekkürler oldu video faydalı oldu teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri