S5 Hakkinda BİŞeyler Bİlen Varmi?

efe43

Üye
ArkadaŞlar Benİm Elİmde Pg 675 S5 Ve Bununla Kocamna Dİsketlerle Plcye BaĞlaniyorum Ben Bunlarin Yerİne Programlari Bİl Ve Ya Laptopta Yaparak Plc Ye Aktarmak İstİyorum ... İkİncİsİce S5 Pg675 Cİhazini Bİl BaĞlayip Dİsketlerdekİ Bİlgİlerİ Bİl Almak İstİyorum Bu Konuda Yardim Ci Olursaniz Sevİnİrİm Şİmdİden İlgİlendİĞİnİz İÇİn TeŞerkkÜrler..........

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Arkadaşlar Step 7 de ladder da yazdığımız bir programı STL ye dönüştürüp S5 PLC ye STL olarak yüklersek program doğru çalışır mı? Yani komutlar aynı mıdır?

knight ' Alıntı:
Arkadaşlar Step 7 de ladder da yazdığımız bir programı STL ye dönüştürüp S5 PLC ye STL olarak yüklersek program doğru çalışır mı? Yani komutlar aynı mıdır?

Ne yazık ki çalışmaz.Komutlar farklıdır.

Peki S5 PLC yi ladder da proglamlamak istiyorum nasıl yapabilirim. Bende bir program var ama ladder'da çalışmıyor.

knight ' Alıntı:
Peki S5 PLC yi ladder da proglamlamak istiyorum nasıl yapabilirim. Bende bir program var ama ladder'da çalışmıyor.
Orjinal S5 programında bunu yapabilirsiniz.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,997
Son üye
Ali5534

Yeni konular

Geri