Sıemens mi delta mı ?

SİEMENS plc mi DELTA plc mi ? hangısıyle baslasam daha ıyı olur . hem uygulama yapmak ıstıyorum o yuzden plc almak ıstıyorum . bu konuda yardımlarınızı beklıyorum . hayırlı ramazanlar

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
SİEMENS plc mi DELTA plc mi ? hangısıyle baslasam daha ıyı olur . hem uygulama yapmak ıstıyorum o yuzden plc almak ıstıyorum . bu konuda yardımlarınızı beklıyorum . hayırlı ramazanlar
Simens daha pahalı ve daha çok desteği olan çok iyi bir firma. Delta da fena olmayan ve daha ucuz bir firma . Hangisine başladın önemi çok yok mantık önemli. Ama ben sinemalar başlamıştım simens daha çok kullanılan bir marka oldundan.

Simens daha pahalı ve daha çok desteği olan çok iyi bir firma. Delta da fena olmayan ve daha ucuz bir firma . Hangisine başladın önemi çok yok mantık önemli. Ama ben sinemalar başlamıştım simens daha çok kullanılan bir marka oldundan.
İkinci el bulabilir miyim acaba Siemens plc

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri