Rusyadan telefona üfledi tirede mumu söndürdü :D

Tireli genç mucitten, ilginç buluş adam okulu bırakmıştı :D 1 hafta okuduktan sonra :D

bende amerikadaki kardeşime para gönderdim telefondan. hemen gideyim patent alayım

bende amerikadaki kardeşime para gönderdim telefondan. hemen gideyim patent alayım

Ne kadar gönderdin , ne kadar zamanda cebine girdi ? vsvsvs..
Üflüyor anında sönüyor , kıskanmayın.

:)sesin seviyesine gore fan çevirerek bende helikopter uçurcam :)ufleyınce uçacak patent verırlermı acaba

Hocam o kadar kuvvetli üfürük varsa ne işin var helikopterle ?

:)ya kazım hocam baksana adam rusyadan ufluyor türkiyede mum sonduruyor musade edın bırazda biz desteksız atalım :) işin şakasi bu ama çocuğun yaptığıda güzel mantıklı devre

O kadarda kuvvetli üfürüğe gerek yok bence araya üfürük trafosu atıp üfürüğüde arttırız.Belki patentinide alırız:)

sayın veysel28 yapılan devrede bu zaten patent konusuna gelınce alınabılırmı bılemem telefonun kulaklığındakı sesi basıt bir ADC ile sayısal olarak kademelendırılmış bır düzen mesela vumetre buradaki puf nokta böyle bışeyı düşünmek ortaya bır devre çıkarmak kı çocuk yapmış devrenın basıt olması değıl duşunce olarak yapılan decre helal olsun mantığını çalıştırmış çocuk:)

Evet akıllıca düşünülmüş devreye diyeceğim yok helal olsun tebrik ediyorum.Ferhat bunu görseydi neyapardı acaba onu merak ediyom:)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,379
Kullanıcılar
450,259
Son üye
Samet00

Yeni konular

Geri