rs232 bağlantı şeması 2,3,5 + 5,1,6 birleştirme nasıl oluyor

agit47

Üye
rs232 bağlantı şeması 2,3,5 + 5,1,6 birleştirme nasıl oluyor arkadaşlar

Son düzenleme:
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Soruyu bu şekilde değilde,

Arkadaşlar elimde şu marka model ürün var. Bu ürünü şu amaç ( bilgi alma iletme v.s. ) için şu bağlantı yöntemi ile ( mesela RS232 ) şu alıcıya bağlamak istiyorum.

Şeklinde sorsaydınız daha kolay cevap alabilirsiniz bizlerde daha kolay yardımcı oluruz diye düşünüyorum.

Soruyu bu şekilde değilde,

Arkadaşlar elimde şu marka model ürün var. Bu ürünü şu amaç ( bilgi alma iletme v.s. ) için şu bağlantı yöntemi ile ( mesela RS232 ) şu alıcıya bağlamak istiyorum.

Şeklinde sorsaydınız daha kolay cevap alabilirsiniz bizlerde daha kolay yardımcı oluruz diye düşünüyorum.
kardeş elimde Kinco cd 420 servo sürücü 750w var bilgisayardan parametre atmak istiyorum ondan dolayı rs 232 kablo lazım bunun bağlantı şeması lazım

Ekli dosyalar

• Resim 034.jpg
    Resim 034.jpg
    314.7 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:
Ürünün şu sayfasındaki dökümana baktığımda,
18. sayfada aşağıdaki şema çıkıyor. Genelde rs232 kabloları iki dişi 232 soketinden oluşur. 2 TX bilgisi diğer soketin 3RX pinine 3RX pini diğer soketin 2TX pinine 5 ise direkt 5 pinine gider.

Bu bağlantıya çapraz bağlantı denir. Sizin yapmanız gereken bağlantıda bu şekilde görünüyor.

2--3
3--2
5--5

pinlerine bağlanacak görünüyor. Bu sürücüyü daha önce kullanmadım. Kullanan var ise yorum ekleyebilir.

rs232.png

http://downloadold.kinco.cn/Download_En/User_manual/CD_SERVO_User Manual_20130830.zip

Forum istatistikleri

Konular
128,254
Kullanıcılar
450,075
Son üye
oodak

Yeni konular

Geri