Rexroth sürücü haberleşme hatası

kemaleris

Üye
Selam rexroth hcs01 sürücüyü kapatıp açtığımda kontrol paneli takılı değilse haberleşme aktif olmuyor. Kontrol panelini takmadan nasıl açılışta haberleşme aktif olur. Parametre ayarı v.s. var mı.? Teşekkürler.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Standard control panel, must have been plugged in when the drive controller is switched on so that it can be recognized (not suited for hot plug)
tanınabilmesi için sürücü kontrolörü açıldığında takılı olmalıdır (çalışırken takmaya uygun değildir)

Standard control panel, must have been plugged in when the drive controller is switched on so that it can be recognized (not suited for hot plug)
tanınabilmesi için sürücü kontrolörü açıldığında takılı olmalıdır (çalışırken takmaya uygun değildir)
Soruma vakit ayırdığınız için teşekkürler. Ancak benim anladığım o standart kontrol panelinin cihaz tarafından tanınması için gerekli bir prosedür. Çünkü gelişmiş kontrol panelinde hot plug desteği var. Yani sürücü çalışırken takıldığında devreye girebiliyor. Ancak benim problemim cihazı açtığımda kontrol paneli olmadığı zaman haberleşme sağlanmıyor. Sanırım parametreleri kontrol panelinde saklıyor. Parametreleri kendi hafızasında saklamak ile ilgili bir parametre arıyorum. Tekrar teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri