Yusuf03

Üye
Öncelikle selamünaleyküm cümleten benim safrane bir arabam var bin pişman etti beni teybi söktüler ve kablolarını kökten kestikleri için baglantisinida yapamıyoruz ve teyp söküldüğü için klima çalışmıyor bu sorunu nasıl çözeriz hayırlı günler

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
A. selam. Öncelikle geçmiş olsun diyorum. Kanımca bu sizin kendi başınıza çözebileceğiniz ve kolayca eski haline getirebileceğiniz bir durum değildir. Safrane 2.0 2001 modelinin araç içi elektrik devre şemasına göre Renault'un tüm modellerinin oto elektrik devre şemalarına hakim bir oto elektrikçi veya RENAULT yetkili servisinde kabloların koparılan, kesilen tüm yerleri için yeniden kablo tesisatı çekilerek veya gereken yerlere gerekli geçmeler, eklemeler yapılarak takılacak oto teyp, çalışmayan klima/havalandırma fanı, klima açma-kapama anahtarının arka plan kablo bağlantıları, vb. için eski (orijinal) haline geri getirilebilir. Kolay gelsin

A. selam. Öncelikle geçmiş olsun diyorum. Kanımca bu sizin kendi başınıza çözebileceğiniz ve kolayca eski haline getirebileceğiniz bir durum değildir. Safrane 2.0 2001 modelinin araç içi elektrik devre şemasına göre Renault'un tüm modellerinin oto elektrik devre şemalarına hakim bir oto elektrikçi veya RENAULT yetkili servisinde kabloların koparılan, kesilen tüm yerleri için yeniden kablo tesisatı çekilerek veya gereken yerlere gerekli geçmeler, eklemeler yapılarak takılacak oto teyp, çalışmayan klima/havalandırma fanı, klima açma-kapama anahtarının arka plan kablo bağlantıları, vb. için eski (orijinal) haline geri getirilebilir. Kolay gelsin
Ama benim bulunduğum yerde ne bir düzgün usta elektrikçi var nede Renault servisi burdaki ustalara götürsem bir yeri yapıyorlar araç 3 yerden daha arıza veriyor

Merhaba. Kesilen ve çekilerek koparılan kabloların olduğu bölümü iyice resimlerseniz forumda bu konudaki tamir konusunda, sizin yapabilecekleriniz konusunda sizi olumlu yönlendirenler çıkabilir. Öncelikle olası kablo iç kırıkları olan kablolar konusunda (bir ucundan çekilince ortalarındaki boşluktan bu kolayca anlaşılır) için bir ön araştırmayı, incelemeyi kendiniz de yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
127,947
Kullanıcılar
449,592
Son üye
E.E.M.

Yeni konular

Geri