Regaip Kandili

binbaşı

Onursal Üye
Onursal Üye
Sevgili www.kontrolkalemi.com 'un;üyeleri,onursal üyeleri,yöneticileri ve forumun sürekli müdavimleri;

Mübarek Regaip Kandilinizi tebrik ediyor,hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyorum.

Not:Sayın Meraklı elektrikçi adlı değerli üyemizin de açıkça belirttiği gibi; www.kontrolkalemi.com sitesinde yazı yazabilmek bir ayrıcalıktır,bir tutkudur.Bu tutkudan kolay kolay kurtulabilmek mümkün değildir.:)Ama herhangi bir üyenin de,mevcut olan bu durumundan şikayet edeceğini sanmıyorum.Bu,ayni zamanda, yararlı ve zevkli dakikaların sitede bebaberce paylaşıldığı özel bir alışkanlıktır.Alışkanlığı olanlar çok iyi bilirler ki bu tutku,üye olanlara sonuçta faydalı edinim ve becerilerin kazandırıldığı ve verilebildiği ender sitelerden birisidir.En derin saygılarımla.

Tebriğinize hürmetler sunarız Sayın Binbaşı..
Bu gecelerin anlamlarını idrak edemesek de yad etmeyi hatırlamamız gerek.. Üç ayların 3. günündeyiz Allah(c.c.) nice Receplere, Şabanlara, Ramazanlara ermeyi nasip etsin.
Hayırlı akşamlar dileriz.

Ömür dediğiniz nedir ki; Bir EZAN ile başlar bir SELA ile son bulur.Hayırlı Kandiller olsun. Dualarınız Kabul Olsun...

Amin cümlemizin kandili mübarek olsun..

Merhaba Binbaşım acizane kardeşiniz olarak bizlerde sizin ve tüm forum üyesi arkadaşlarımızın mubarek üç aylarını geçmiş ve gelecek bütün kandillerini tebrik ederiz.Işığınız bol olsun efendim hürmetle.....

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri