Reaktif tüketim

Mehmet340

Üye
Kompanzasyon panosunun reaktif tüketim yaptığı nasıl anlaşılır ve sebebi nelerdir nasıl giderebilirim yardımcı olurmusunuz.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Siz sıkıntınızın ne olduğunu anlatın ilk önce. Ona gore cevap verelim .
Askeri birlikte Faturaya reaktif tüketim bedeli yansıtılmış reaktif tüketiminin arızadan kaynaklı olup olmadığını tespit etmem gerekiyor 8 yıldır meslekten uzağım yap dediler kafam karıştı

Askeri birlikte Faturaya reaktif tüketim bedeli yansıtılmış reaktif tüketiminin arızadan kaynaklı olup olmadığını tespit etmem gerekiyor 8 yıldır meslekten uzağım yap dediler kafam karıştı
Fatura tüketim değerlerini görmemiz lazım. Yoksa endüktif ceza mı kapasitif ceza mı bilemeyiz. Ona göre de cevap vermemiz lazım.

Forum istatistikleri

Konular
128,307
Kullanıcılar
450,145
Son üye
sukruseker

Yeni konular

Geri