Rüzgar paneli hakkında

Usam024

Üye
Şehirden uzak bir arazim var bu sene geçici süreliğine fazla masraf yapmadan sadece aydınlatma için elektirik ihtiyacım var bunun için ufak bı rüzgar paneli kurabilme şansım varmı elimde şöyle bir dikiş makinesi motoru var doğru akım motorunu değil mi bilmiyorum anlayan varsa bı yardımı olursa çok sevinirim

Ekli dosyalar

• 1558542332224896717628657981900.jpg
    1558542332224896717628657981900.jpg
    372 KB · Görüntüleme: 23
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
olmaz usam abi, o motor dikiş dikmek için, lamba yakmaz maalesef..

yaz geldi, sağda solda lamba falan yakmak için bir kaç bin liraya güneş enerji paketleri falan satıyorlar köylüler için su pompası sistemleri falan satıyorlar onlardan araştır sağdan soldan sana uygun bir şey bulursun..

Rotoru sök neodyum mıknatıs bağla en verimlisi bu şekilde olur yoksa beklersin hızlı dönsün elektrik üretsin diye

Led ampul yanar en fazla

Motorda çok küçük iş yapmaz gibi duruyor onunla uğraşma başka bir motor bul..

Efendim çok teşekkürler baya bı elektrik elektronik konusunda tecrubesizim ama dediğiniz gibi güneş enejisine dönüş yapacağım

Siz rüzgar türbinünden vazgeçmeyin şayet uğraşabilirseniz ...Günün yarısında enerji alıp yarısında almamak iyi olmaz.12v led kullanın türbin hayliyl rahat rahat bunu vericektir . Yardım isterseniz elimden geleni bilgim çercevesinde esirgemem hayırlı akşamlar

Siz rüzgar türbinünden vazgeçmeyin şayet uğraşabilirseniz ...Günün yarısında enerji alıp yarısında almamak iyi olmaz.12v led kullanın türbin hayliyl rahat rahat bunu vericektir . Yardım isterseniz elimden geleni bilgim çercevesinde esirgemem hayırlı akşamlar
Korkum şu şekilde erzincanda rüzgar yazın biraz zayıf oluyor hani bu sıkıntı olurmu güneş açısından Erzincan baya verimli rüzgar için hazır bı setmi önerirsiniz yoksa bana gostereceginiz yol nasıl olur efendim

Rüzgar zayifsa 10w anca üretirsin. Boşuna uğraşma güneş paneli al

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,845
Son üye
burak_duyar

Yeni konular

Geri