Psikolojim berbat halde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

veli dayı

Üye
evet arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce işten çıkartıldım psikolojim ruh sağlığım berbat halde. 1,5 sene çalıştığım kamuya bağlı şirketten göz göre göre ayağımı kaydırdılar hiç kimse sahip çıkmadı hiç kimse arkamda durmadı. çalıştığım şirket kamuya bağlı olduğu için siyasi dolap çok dönüyordu. Ayrıca engelli durumum var . şirket küçülmeye gidiyor özellişiyor şöyle oluyor böyle oluyor deyip işten çıkarttılar ayağımı kaydırdılar ama ben çalışmaya alışmışım bu işsizlik hiç bana göre değil çok canım sıkılıyor psikolojim berbat halde. seçim önü çok personel alımı vardı 3 -4 farklı kuruma başvurdum ama hiçbirisi olmadı. kendim 2. el elektronik eşya parça satışı yapmaya çalışıyorum ama işler de durgun kendime bir meşgale uğraş bulamıyorum. ben şunu hayatta net olarak gördüm ki işin gücün paran varsa herkes dostun arkadaşın olur ama işin gücün paran olmazsa öz annen baban bile sana düşmanlık eder acı tecrübeme dayanarak konuşuyorum... :(

Sabır ve şans dilerim. Allah yardımcınız olsun.

sana sendikaya üye ol dediğimde. "babanı dinlemiştin" sanırım. şimdi git babana sor bakalım seni niye sendikalı yapmadı? yada sen hangi akla uydun da sendikalı olmadın? ve sen aptalsan biz ne yapalım? akıl istedin verdim. para istemedin sana yardımcı oldum, şimdi kendi haline mi ağlıyorsun? kendi kendine yaptın. sana olurunu söyledim olmazını da. san ne yaptın? önce bunu kendine sor. git dava aç, tazminat iste. ama elinde hiç bir şey yok. hani o euro ve altınların vardı ya otur onları ye...
Allah kitabında yazar, "ben size kullanasınız diye akıl verdim" diye, kullanmayanlara yardım etmez

sana sendikaya üye ol dediğimde. "babanı dinlemiştin" sanırım. şimdi git babana sor bakalım seni niye sendikalı yapmadı? yada sen hangi akla uydun da sendikalı olmadın? ve sen aptalsan biz ne yapalım? akıl istedin verdim. para istemedin sana yardımcı oldum, şimdi kendi haline mi ağlıyorsun? kendi kendine yaptın. sana olurunu söyledim olmazını da. san ne yaptın? önce bunu kendine sor. git dava aç, tazminat iste. ama elinde hiç bir şey yok. hani o euro ve altınların vardı ya otur onları ye...

Allah kitabında yazar, "ben size kullanasınız diye akıl verdim" diye, kullanmayanlara yardım etmez

gözünü sevim saçma sapan konuşma hangi sendikadan bahsediyon sen ??? şirketin olmayan sendikasına üye mi olim ?? hadi onu geçtim benim gitmediğim gezmediğim sendika kalmadı gene kimse yardımcı olmadı şimdi ne akla hzmet fıça atıyon bana ???
eyvallah hocam saolasın...

haa herkes aptal gerizekalı bir tek sen akıllısın öyle mi ???
Tövbe haşa allaha kitaba peygambere inanmayan birisi mi diyor bunu ???

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri