Profillo BM3121 marka model bulaşık makinası sorunu!!!

@MetKah

Üye
Merhaba sorun şu açma düğmesine bastım pompa motorunda 2 saniye takirti sesi gelip hiçbir ses gelmeden kontrol panelinde tahliye ışığı yanıp sönüyor ve öylece kalıyor makinenin altında ki da ki swice basıyorum motorda ses geliyor yani su alır gibi sonra da musluk ışığı yanıp sönüyor çalışmamaya devam ediyor makineyi açtım valfleri ölçü aletiyle kontrol ettim değer gösteriyor swich i ölçüm sağlam motor pompasını actim temizledim sıkıntı yok toparladım kapattım hala aynı sorun devam ediyor. Bununla alakalı olarak ilk etapta makine çalışırken 50 derecede ısıtmiyordu 70 derece yıkamaya başladık bir kaç gün sonra bu arızalar meydana geldi şimdi paylaşmış olduğum fotoğraf su cebi acaba tıkanıklık yada tortu varmı ? Video çektim ancak paylaşamiyorum 05330972730 video için ise numarami bıraktım Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
8672B346-BEB3-4C92-8F09-6BDED9A78A39.jpeg

iyi akşamlar
musluk ışığı yanıp sönüyor çalışmamaya devam ediyor
su giriş valfine enerji geliyor mu ? geldiginde mekanik olarak valf acıyor mu kendini ?
kontrol ettiniz mi ?

İsim yanip sönüyor çalışmıyor tamirci çağırdım geldi kontrol etti anakarti ve kilit mekanizmasıni aldı kontrol edeceğim arıza kartta dedi 150 TL masrafi var bende garantisi var dedim kartı vermedim arıza büyük ihtimal kartta bu benim numaram 05330972730 bu numaradan iletişime geçebilir miyiz yardımcı olursanız sevinirim
iyi akşamlar
musluk ışığı yanıp sönüyor çalışmamaya devam ediyor
su giriş valfine enerji geliyor mu ? geldiginde mekanik olarak valf acıyor mu kendini ?
kontrol ettiniz mi ?

iyi günler
tahliye ışıgı yanıyor ise su anahtarını ölçünüz
makine içinde su kalıyor mu su tahliyesi yapıyor mu

makinede su yok kontrol ettim tamirci gelip anakarti ve kapı kilit mekanizmasıni alıp götürdü

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri