Polar generatör bakim ariza uyarisi

polis58

Üye
polar generatör bakim arizasi uyarisi veriyor.uyariyi nasil silebiliriz.şirnakta imkanlarimiz kisitli ve cihaz panosu digerlerinden farkli

paskomya

Usta Üye
Güzel arkadaş foto atarsan, değerli ustalarımız marka model vb şeyleri de (pano, yanan ışıklar, arıza kodu, ne bileyimyanık veya arızalı parçayı) görerek arızayı ve çözümü bulabilirler. Bu doktora telefon açıp" başım ağrıyor" demek gibi birşey, doktorda "aspirin iç geçer" der.

Konu Sah
P

polis58

Üye
12 kw
Güzel arkadaş foto atarsan, değerli ustalarımız marka model vb şeyleri de (pano, yanan ışıklar, arıza kodu, ne bileyimyanık veya arızalı parçayı) görerek arızayı ve çözümü bulabilirler. Bu doktora telefon açıp" başım ağrıyor" demek gibi birşey, doktorda "aspirin iç geçer" der.
doğrudur resim attim

Ekli dosyalar

by lent

Yönetici
Yönetici
Yönetici
BAkım sözleşmeniz yok mu, peryodik bakım zamanı geldiği veya geçirtiğiniz için bunu vermiş olmalı, filtreer-parçalar değişip ya üzerinden ya da el bilgisayarıyla ikaz söndürülür.

marmariss

Üye
Resmini gönderdiğiniz kontrol panosunun marka ve modelini gönderirseniz yardımcı olabiliriz

ssektorss

Üye
aksa jeneratörlerde bakım (anahtar işareti) sinyali menüden girilerek resetleniyor belki burdan yola çıkabilirsiniz.

up757

Üye
Merhaba Üstad;

İlgili kontrol cihazı Emko'nun Trans-MiniAUTO modeli olup kullanım kılavuzu ektedir.

Emeğime Saygı +rep bekliyorum.

Ekli dosyalar

KuBU

Üye
kesinlikle katılıyorum mirim. benim sorunumu çözdü. müteşekkirim.

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
110,259
Kullanıcılar
407,383
Son üye
musevproduction

Yeni konular