PMU-330 BTE Ekran Problemi

KÖKTEN

Üye
Merhaba arkadaşlar

Elimde 1 adet lg PMU-330 BTE Ekaran var önünden darbe almış ve camı çatlak.Bu nedenle ekran giriş kabul etmemekte.Camı nereden tedarik edebilir?Bu panellerin yedek parçasının şu anda italatçı firma elinde olmadığını söylemekte.

IMG_3498.jpg

IMG_3499.jpg

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
bende lg PMU 730 vardı aynı şekilde camı kırılmıştı. bu 330 kaç inch dir.
ekranı açarsan dokunmatik panel kablosu üzerinde bir kod görürsün bu koddan yola çıkarsan bulabilirsin.
ben Almanya dan bir firmadan bulmuştum. bu dokunmatik panel kablosu üzerindeki kodu yazarsan belki yardımcı olabilirim.
markası HANTOUCH ise firmanın iletişim bilgilerini yazarım görüşürsünüz.
çok ucuza getirtmiştim ekranı değiştirmekten çok daha ucuza mal oluyor.
çözüm olmazsa kırık ekrandan program çekerek aynı veya yeni versiyon ekrana yükleyebilirsin.
soft ihtiyacın varsa ithalatçı firmadan alabilirsin veya bende gönderebilirim.

Merhab
Ekran 5,7 inç kablo üzerindeki koda bakıp yazacağım.İlgin için teşekkürler.

Bu ürünler imalattan kaldırıldığı için yedek parçalarını bulmanız çok zor.En kısa zamanda yeni ürünlerle (xp30bte/dc muadil )yedeklemenizi öneririm.Bu dönemde hala pmu serisine ait software programcıların bilgisayarlarında, ama ileride sıkıntı yaşarsınız.

bence forumda ilan vererek bu ürünün arızalı ancak ön kısmı sağlam olanını araştır. Bir çok kişide bu panelin çıkması olabilir.
Her iki taraf içinde iyi bir ticaret olur

Bu ürünler imalattan kaldırıldığı için yedek parçalarını bulmanız çok zor.En kısa zamanda yeni ürünlerle (xp30bte/dc muadil )yedeklemenizi öneririm.Bu dönemde hala pmu serisine ait software programcıların bilgisayarlarında, ama ileride sıkıntı yaşarsınız.

Merhaba
Bu ürünler turkiye pazarına ne zaman girmiştir bilginiz varmı acaba?bu kadar kısa sürede yedek parça problemi yaşaması ilginç diğilmi?

Bu ürünler lg ye ait en eski serilerdir.İlk olarak 11 yıl önce üretime girmişlerdir.Geçtiğimiz yıl üretimden kaldırılmıştır.

lg pmu 330 panelin içindeki programı nasıl pc ye alabiliriz

bende lg PMU 730 vardı aynı şekilde camı kırılmıştı. bu 330 kaç inch dir.
ekranı açarsan dokunmatik panel kablosu üzerinde bir kod görürsün bu koddan yola çıkarsan bulabilirsin.
ben Almanya dan bir firmadan bulmuştum. bu dokunmatik panel kablosu üzerindeki kodu yazarsan belki yardımcı olabilirim.
markası HANTOUCH ise firmanın iletişim bilgilerini yazarım görüşürsünüz.
çok ucuza getirtmiştim ekranı değiştirmekten çok daha ucuza mal oluyor.
çözüm olmazsa kırık ekrandan program çekerek aynı veya yeni versiyon ekrana yükleyebilirsin.
soft ihtiyacın varsa ithalatçı firmadan alabilirsin veya bende gönderebilirim.

Kablo üzerinde yazan kod:66002T

Bu panel bana geldi zaten programını da ben yapmıştım. yerine xp30 paneline yeni program yazıp müşteriye gönderdim. artık kullanıyor olmanız gerekiyor.
not: pmu ... paneller Türkiye ye geliyor.
çözüm : arızalı pmu panellerinizi getirin yeni panellere programlarınızı uyarlayalım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,245
Kullanıcılar
450,052
Son üye
Fatihkaya00

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri