Pirinç Define Arama Çubuğu Satan Elektrikçiler

Emirgkts

Üye
Şaka maka Bu pirinç çubukla defini arayan insanlar var mı yaa şaka gibi birde elektrikçilerde uyducularada satılıyor şahit oldum şuradahttps://320volt.com/icl8038-lm386-ile-metal-dedektor-devresi/#comments şöyle bir şey diyor yarıldım mübarek
kadir şah2013/12/14Cevapla
güzel calışma ama hikaye
Sadece biraz gösterişli yapılmış ve yer altındaki maddeden uzak kalmış
Altın metalik bir maaddedir bakırda manyetik geçirgeni
Dünyanın yörungesinde manyetik bir alan vardır yerkürenin tümünü kaplar n ve s kutbu vardır kuzey guney ve birbirini ceken kutupların manyetiği hep aynı yönlüdür
Dayının biri fi tarihinde haramiler gelip köyünü talan edip altınları çalmasın diye gidip geniş bir alana altını gömer köye bi gelirki veba gelmiş ve ölür toz toprak ruzgarın sayesinde aradan geçen seneler o altını iyice benimser
Sonuç olarakta dünyanın manyetık yönüne gömülen manyetit yani metaller bir ters dalga yapar tarlada yürürken iki bakır çubuk ile gezeken çubuklara yüklenen manyetikler ELEKTRONLAR altın uzerinden geçerken altının yarattıgı ters kutuplarla çarpışınca foton değişimi sağlanır buda mili henri olarak adı bilinen10mhz gibi sinyal dalgaları üretirler
Yani bu çubuklar toprak üzerinde ne kadar hızlı haraket edip foton adı verilen işlemi hızlandırsak o kadar sinyal güçleniyor
Altını nasıl aramalıyız diye sorarsanız bobin tellerini bilirsiniz elektirk üretiminde iyi iş görürler 30 cm lik iki adet yuvarlak bi çısım uzerine boya kapakları çok uygun 8 _10 tur kadar sarın ilk uçları birbirine kalan iki uçun arasınada 5 milyonluk bisilklet ziline baglayın eger sağlam sıkı yaparım derseniz teker şeklinde tarlalarda yuvarlayın gitsin öttügü yerde bilinki illaki altın vardır
Bu doganın dogal bir olayıdır
Saygılarımla
böyle uydurmuş bir yerinden arkadaş milihenry diye 10mhz yediriyor bize arkadaş okadar akıllı ki elektron muş foton muy muş CAHİLLİKTİR SAÇMALIKTIR İNANMAYIN ŞÖYLE ŞEYLERE

Bunu sadece Türkler değil Çin'liler de yapıyor gibi...Hemde bildiğimiz dolandırıcılık yaparak...

Güzel bir inceleme için:

5-6 yıl önce prinç çubukla yapılan altın arama çubuğunu görüp test etme imkanım oldu çubuklar avuçta tutulurken sağa ve sola serbest dönsün diye birer borunun içine sabitlenmişti ve çubuklar bir kaç yere döndüğüne ve bir kaç yerde sabit kaldığına şahit oldum.Ama altın mı yoksa boşluk mu veya başka bir maden mi bilemiyorum.Çubuğun sahibi bu çubuğun yer altındaki boşlukları altın la aynı özelliğe yakın madenleri de tespit ettiğini anlatmıştı.

fizik kurallarıyla çakışıyor saçmalıktan ibaret o çubuklar sadece satıcıya kazandırır

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri