Pic ile zaman ayarlı ekranlı zaman rolesi

pekerugur

Üye
Merhaba üstadlar, elektronik okumuş ama yazılıma yabancı bi kardeşinizim :)

başlıkta da belirttiğim gibi bir selenoid valf'i belirli aralıklarda 5 Sn ON 150 sn OFF gibi sürelerde ayarlayabileceğim bir devre tasarımına ve pic yazılıma ihtiyacım var. hazırda satılan ve çinden sipariş verdiğim bir devre var ama bunu pic ile daha kolay ve ucuz maliyette yapabileceğime inanıyorum. bu konuda yardımcı olacak yönlendirmede bulunabilecek çay kahve eşliğinde emeği karşılığında yardımcı olabilecek birileri varsa mutlu olurum genel olarak programın özellikleri 3 adet hafızalanabilir programı olması ve her programın yukarıda belirttiğim süreler gibi ayarlanmasını istiyorum, programlar arasında 1 düğme ile geçiş yaparak selenoidi çalıştırmamı sağlamalıyım şimdiden teşekkürler

***@***

kullandığım devren,n fotoğrafı burada

Ekli dosyalar

• Ek Açıklama 2020-05-07 225759.jpg
    Ek Açıklama 2020-05-07 225759.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 17
Moderatör tarafında düzenlendi:
Öncelikle merhaba daha ucuz yaptırmanız biraz zor özel üretirmek her zaman pahalı olur taarlamadınız ve yazılımını yazmadınız her devre ve eksik fiyatı yukarıya çeker yaptırmak isterseniz kart görüşelim yapabilirim düşüncenize uygun

Öncelikle merhaba daha ucuz yaptırmanız biraz zor özel üretirmek her zaman pahalı olur taarlamadınız ve yazılımını yazmadınız her devre ve eksik fiyatı yukarıya çeker yaptırmak isterseniz kart görüşelim yapabilirim düşüncenize uygun

tasarımı yapıp yazılımını yazdırdıktan sonra kendim plakete basarak yapabileceğimi düşünüyorum, yanlış mı düşünüyorum sizce ? yardımcı olacaksanız görüşmek isterim tabi ki, imzanızdaki numara size aitse hafta içi ararım

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,613
Son üye
Liderpano

Yeni konular

Geri