pic 16f628 tek kanal rf ihtiyaci

highvoltag

Üye
arkadaslar pic 16f628 le yapilmis tek kanal rf iletisimi yapan devre lazim elinde olan arkadaslar varsa cok sevinirim.

konuyla ilgili dönüş olmayınca çok uğraşıp kendim buldum. ama picle değil 8051f340 ve cc2500 transreceiver kullanarak kendi kendime yaptım. yaptığım kit hem alıcı hem verici olarak çalışabiliyor. kodlama kısmında ise texas instruments yeteri kadar örnek vermiş. verilen kodlardaki fonksiyonları pice göre uyarlamakta mümkündür sanırım ama ben uğraşmadım. 2.4ghz le çalışıyor ve gayet başarılı bir sistem. daha detaylı bilgi için Proprietary RF - 2.4 GHz - CC2500 - TI.com herşeyi paylaşmak isterdim ama çalıştığım firmanın gizlilik sözleşmesi çok ağır. :)) iyi şanslar...

Afedersiniz konuyu 22.05.2009 da açmış gözüküyorsunuz, aradan 2 seneden fazla geçmiş yaptım diyorsunuz ben iki mesajıda yeni gördüm ilginç geldi, paylaşım için teşekkürler, tebrikler, hiçyoktan verdiğiniz linkle uğraşıpta biryerde takılan olursa cevap alabileceği sizin gibi biri var demektir.

Evet öyle oldu elektroniğe ara vermek zorunda kalmıştım, şimdi yeniden başladım ve karşıma 2 yıl önce öğrenciyken cevap bulamadığım proje çıkınca tekrar başladım araştırmaya ve sonuçlarında paylaşabildiğim kadarını paylaştım. Elimde olsa baskı devresine kadar paylaşmak isterdim...

bende cc2500 ile uğraşıyorum oslatörden felen bahsediliyor sadece o şeklde mi kullanılabiliyor ben msp430 ile çalışıcam

cc2500 yerine nrf2401 ve 02 entegresini öneririm.

Merhaba

kodları paylaşabilirseniz devreyi yapmak isterim hem alıcı ve veriici olarak çalışan devre lazım

iyi günler

Forum istatistikleri

Konular
128,237
Kullanıcılar
450,037
Son üye
monster998

Yeni konular

Geri